Pierwsze spotkanie młodych w naszej parafii już za nami....

Tematem przewodnim spotkania było POWOŁANIE, a naszej adoracji towarzyszył św. Stanisław Kostka, patron młodzieży :-)

Uwielbialiśmy Pana modlitwą i śpiewem oraz pokrótce przypomnieliśmy sobie życiorys naszego patrona.

Następnie przeszliśmy do salek na agape żeby się lepiej poznać podczas luźnej rozmowy, i wspólnie spędzić czas na różnego rodzaju zabawach i grach, przegryzając co nieco, w tak zwanym ,,międzyczasie,, ;-)

Dziękujemy naszemu opiekunowi ks. Proboszczowi za jego obecność, przychylność i błogosławieństwo dla tej inicjatywy, oraz ks. Wikariuszowi za przewodniczenie Eucharystii, oraz uczestniczenie wraz z nami w adoracji i agapie :-)

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie które odbędzie się:
w czwartek 12 marca.

Spotkania odbywają się w każdy drugi czwartek miesiąca

Oczywiście rozpoczynamy w naszym kościele Mszą Świętą o godz. 18.00.

[ 2020.03.07 ]

--------------------------------------------------------------------

Więcej informacji na plakatach.

Poniżej kilka zdjęć z naszego pierwszego spotkania, a konkretnie z agapy :-)