Parafia Św. Trójcy. Sulęczyno. Kaszuby

AKCJA: Parafia parafii. Rodzina rodzinie.

Przyłącz się do naszej akcji

W ramach akcji pomocowej dla ofiar tegorocznej powodzi Tygodnik Katolicki „Niedziela” ogłasza inicjatywę „Parafia parafii. Rodzina rodzinie”.

Polega ona na udzielaniu - za naszym pośrednictwem - konkretnego wsparcia materialnego wszystkim potrzebującym.
W tym celu prosimy Księży Proboszczów, których parafie zostały zniszczone, aby przysyłali pod adresem mailowym
„Niedzieli” swoje zapotrzebowanie na konkretną pomoc, a parafie, które mogą pomoc okazać, aby również pod tym adresem ją oferowały.
Dzięki temu szybko powstanie lista ofert pomocy i lista potrzeb.

Na podobnych warunkach proponujemy udzielanie wsparcia konkretnym rodzinom.
Są rodziny, które mogą pomóc innej rodzinie, i są takie, które czekają na tę pomoc.

Dzięki naszemu pośrednictwu może powstać wielki łańcuch dobrych serc, który będzie oplatał Polskę uczynkami dobroci.
Ten łańcuch może się w przyszłości poszerzyć np. o pomoc „Szkoła szkole”.

Podobna akcja, którą przeprowadziliśmy podczas powodzi na Dolnym Śląsku w 1997 r., cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Nasz serwis internetowy i nasze łamy już od dziś są otwarte na zgłoszenia potrzebujących i zgłoszenia tych, którzy mogą obdarować bliźnich.

Ks. inf. Ireneusz Skubiś
Redaktor naczelny „Niedzieli”

LINK do strony akcji:

www.Powodz.Niedziela.pl

Msze święte w naszej parafii

W kościele parafialnym – Sulęczyno:

NIEDZIELA (+ święta):
0700, 1000, 1130 suma; 1400
(lipiec sierpień o 1800, zamiast Mszy św. o godz. 14 00),

dni powszednie: 0700, 1800
środy: rano o 0700 i wieczorem o 1800 z Nowenną do MBNP,

Kościół filialny – Węsiory: