Parafia Œw. Trójcy w Sulêczynie.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli Zwykłej 26.10.2014r.

Nabożeństwo RÓŻAŃCA ŚW., w tym tygodniu dla wszystkich pół godziny przed wieczorną Mszą św. tj o godz. 17.3o.

Ostatnia niedziela października jest świętem rocznicy poświecenia własnego kościoła.

We wtorek obchodzić będziemy święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.

W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

W sobotę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.oo, 10.oo, 11.3o i 18.oo. W Węsiorach o godz. 8.3o. Po Mszy św. o godz. 11.3o z kościoła wyruszy procesja Dnia Zadusznego na nasz parafialny cmentarz. W Dzień Zaduszny, tj w przyszłą niedzielę Msze św. jak zwykle w niedzielę a o godz. 18.oo zapraszamy na różaniec za zmarłych i zdrowaśki.

Zdrowaśki jednorazowe składamy do skarbonki na ołtarzu Matki Bożej, Roczne zapisujemy w biurze parafialnym.

Spowiedź dzieci i młodzieży już także z racji pierwszego piątku w najbliższy czwartek i piątek od godz. 16.oo. Spowiadamy także codziennie w tygodniu, pół godziny przed Mszą św.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 9 i 23 listopada o godz. 11.3o.

Pod chórem z filaru można nabyć nowy numer „ Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”. Należność wrzucamy do skarbonki.

Panu Danielowi Hapce dziękujemy za użyczenie sprzętu, a jego pracownikom za pomoc przy porządkowaniu cmentarza, o dalszą pomoc prosimy mieszkańców Suchej i Kołodziej ( z ciągnikiem), w poniedziałek od godz. 9.oo. Pomniki do usunięcia prosimy zgłosić do pana organisty.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Przypominamy, że w sobotę po południu lub w Dzień Zaduszny można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz za modlitwę słowami: Ojcze nasz... i Wierzę... W dniach 1 – 8 XI (codziennie jeden raz) za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakakolwiek modlitwę, choćby w myśli za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu cierpiących.

Sulęczyno 25.10.2014r.