Parafia Św. Trójcy. Sulęczyno. Kaszuby

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Drukuj PDF

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2015r.

 

Za udział w ramach akcji modlitewnej – ISKRA B0ŻEGO MIŁOSIERDZIA – wszystkim zaangażowanym składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Spotkanie nowo powstałej wspólnoty „ Dom na skale” odbywać się będzie w ostatni wtorek miesiąca. Zapraszamy wszystkich chętnych małżonków i rodziców.

 

W poniedziałek wspominać będziemy św. Faustynę Kowalską.

 

W środę na godz. 17.oo zapraszamy do Węsior na Mszę św. odpustową MB Królowej Różańca Świętego. Tam też zostaną poświęcone nowe różańce w tym dzieciom przygotowującym się do I-szej Komunii św. W tym dniu w Sulęczynie nie będzie Mszy św. wieczornej! Spowiedź w Węsiorach we wtorek o godz. 16.oo.

 

W sobotę o godz. 9.oo w kościele nauka przygotowawcza dla dzieci do I-szej Komunii św., a o godz. 10.oo spotkanie lektorów i czytających Pismo św., podczas Mszy świętych.

 

W przyszłą niedzielę cieszyć się będziemy kolejnym Dniem Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Papieski Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym dniu o godz. 11.3o udzielać będziemy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. Następny termin chrztu św. to 25 październik.

 

W miesiącu październiku RÓŻANIEC w dni powszednie o godz. 17.3o, w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.oo. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

 

Dziś w niedzielę Szkolne Koło Caritas rozprowadzać będzie cebulki żonkili, w ramach akcji pomocy hospicjom. Parafialny Zespół Caritas informuje o swojej gotowości pośredniczenia między rodzicami w zbyciu i nabyciu strojów pierwszokomunijnych. Zgłaszać się do pani Małgorzaty Trzebiatowskiej.

 

W tygodniu Msza św. o godz. 7.00 i godz. 18.00.

Sulęczyno 04.10 2015r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2015r.

 

W poniedziałek 28 września br o godz. 15.oo zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach akcji modlitewnej – ISKRA B0ŻEGO MIŁOSIERDZIA - .Koronkę tym razem odmówimy wspólnie przy figurze Serca Pana Jezusa przy ulicy Trakt Słupski.

 

We wtorek przypada święto św. Michała, Gabriela i Rafał, Archaniołów.

 

W środę przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszamy szczególnie małżonków, rodziców i wszystkich chętnych dorosłych, po Mszy św. na spotkanie tworzącej się wspólnoty osób dorosłych „ Dom na skale”.

 

W czwartek wspominać będziemy św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła. Odpust w Szymbarku w sobotę o godz. 11.oo.

 

W tym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8.3o. Dzieci klasy 4 przychodzą do spowiedzi z nabożeństwem pokutnym w czwartek o godz. 14.3o. Spowiedź dla pozostałych dzieci i dorosłych w czwartek o godz. 16.3o. W Węsiorach w piątek o godz. 15.3o.

 

W sobotę o godz. 9.oo w kościele nauka przygotowawcza dla dzieci do I-szej Komunii św.

 

W miesiącu październiku RÓŻANIEC w dni powszednie o godz. 17.3o, w czwartek różaniec w intencji powołań do służby w Kościele. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

 

Za złożone ofiary na pokrycie kosztów inwestycji naszej parafii, składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również za plastykowe nakrętki składane przy Domu Katechetycznym dla Marioli.

 

W niedzielę 4 października Szkolne Koło Caritas rozprowadzać będzie cebulki żonkili, w ramach akcji pomocy hospicjom.

 

Prasę katolicką w tym nowy numer „Pielgrzyma” można nabyć z filaru pod chórem w kościele parafialnym. Należność wrzucamy do skarbonki.

 

W tygodniu Msza św. o godz. 7.00 i godz. 18.00.

Sulęczyno 26.09 2015r.

 

 

 


 

 


 


 

 


 
  

Msze święte w naszej parafii

W kościele parafialnym – Sulęczyno:

NIEDZIELA (+ święta):
0700, 1000, 1130 suma; 1400
(lipiec sierpień o 1800, zamiast Mszy św. o godz. 14 00),

dni powszednie: 0700, 1800
środy: rano o 0700 i wieczorem o 1800 z Nowenną do MBNP,

 

Kościół filialny – Węsiory:

NIEDZIELA: 830,
w pierwszy piątek miesiąca: 1600