Parafia Œw. Trójcy w Sulêczynie.

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Email Drukuj PDF

 

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli Zwykłej 05.10.2014r.

Nabożeństwo RÓŻAŃCA ŚW. po wieczornej Mszy św. Różaniec dla dzieci szkolnych i młodszych od poniedziałku do piątku o godz. 15.oo., z koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

We wtorek obchodzić będziemy Odpust MB Królowej Różańca Świetego. Główna Msza św. w Węsiorach o godz. 17.oo. Uczestniczyć w niej będą również dzieci przygotowujace się do I-szej Komunii św. i tam zostaną poświecone ich różańce. W Sulęczynie Msza św. tylko rano o godz. 7.oo. Spowiedź w Węsiorach w poniedziałek od godz. 16.oo.

W czwartek o godz. 15.3o spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele.

W sobotę na godz. 9.oo zapraszamy dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się będą do pierwszej Komunii Świętej.

W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po Mszy św o godz. 14.oo i różańcu zapraszamy na montaż słowno-muzycznt „ Tryptytk Rzymski „. O godz. 21.oo w kościele Apel Jasnogórski.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 19 października o godz. 11.3o.

Dziś przed kościołem można nabyć cebulki żonkili, w ramach akcji „Pola nadziei 2015r.” Cebulki rozprowadzać będzie Szkolne Koło Caritas.

Państwu Łukowiczom dziękujemy za prace wokół krzyża przy kościele filjalnym w Węsiorach.

W poniedziałek o godz. 13.oo pogrzeb śp Zofii Itrich z Żakowa, lat 84. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie......

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

 

 

 

 

 

Sulęczyno 04.10.2014r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej 28.09.2014r.

Dziś jeszcze zapraszamy na Koronkę do miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo na parkingu przy banku, w ramach akcji Koronka na ulicach miast świata, z iskrą Bożego Miłosierdzia. Dziś też rozpoczynamy Tydzień Biblijny.

W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej „ Betlejem”.

Od środy nabożeństwo RÓŻAŃCA ŚW. po wieczornej Mszy św. Różaniec dla dzieci szkolnych i młodszych od środy do piątku o godz. 15.oo., z koronka do Miłosierdzia Bożego. Dzieci będą otrzymywały okolicznościowe puzzle. Zapraszamy.

W tym tygodniu przypadają pierwsze dni eucharystyczne miesiąca. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8.3o. W piątek po różańcu adoracja Najśw. Sakramentu.

Spowiedź w czwartek od godz. 15.3o w Sulęczynie, a w Węsiorach w piątek od godz. 15.3o.

W sobotę na godz. 9.oo zapraszamy dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się będą do pierwszej Komunii Świętej.

Za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na inwestycje naszej parafii, wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można nabyć cebulki żonkili, w ramach akcji „Pola nadziei 2015r.” Cebulki rozprowadzać będzie Szkolne Koło Caritas.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

 

 

W dniu 08 października (środa) od godz. 8.oo w GOZ przy ul. Kaszubskiej w Sulęczynie odbędą się badania USG przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy oraz echo serca. cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje i rejestracji w przychodni.

 

 

 

Sulęczyno 27.09.2014r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli Zwykłej 21.09.2014r.

 

W sobotę na godz. 9.oo zapraszamy dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowywać się będą do swojej pierwszej Komunii Świętej.

We wtorek przypada wspomnienie św. Ojca Pio z Pietreliciny, prezbitera.

W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieostającej Pomocy przed wieczorną Mszą świętą. W środę na godz. 15.oo zapraszamy katechetów szkół na terenie parafii na spotkanie i konferencję do plebanii.

Za złożone dziś ofiary na inwestycje naszej parafii, wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

 

 

W dniach od 18 do 26 września w Sulęczynie przy Urzędzie Gminy odbędzie się bezpłatne badanie wzroku dla wszystkich pełnoletnich mieszkańców. Badania prowadzone są od poniedziałku do piątku od godz. 10.oo. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr 666 190 060.

 

W dniu 08 października (środa) od godz. 8.oo w GOZ przy ul. Kaszubskiej w Sulęczynie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy oraz echo serca. Badania wykonywane są na profesjonalnym nowym aparacie USG DOPPLER COLOR. Badania są odpłatne, cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje i rejestracji w przychodni.

 

 

 

Sulęczyno 20.09.2014r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli Zwykłej 14.09.2014r.

Dziś w święto Podwyższenia Krzyża świętego, rozpoczynamy Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.

Jutro tj w poniedziałek przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej.

W czwartek obchodzić będziemy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. W tym dniu szczególnie zapraszamy na wspólne modlitwy młodzież naszej parafii.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 21 września br., o godz.11.3o. Nauka przed chrztem w czwartek po Mszy św. wieczornej.

W sobotę na godz. 9.oo zapraszamy dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowywać się będą do swojej pierwszej Komunii Świętej.

Dnia 20 września br., w sobotę w Kościerzynie odpust w sanktuarium ku czci Matki Bożej Bolesnej, początek o godz. 11.15, to też święto Róż Różańcowych Rejonu kościerskiego. Udajemy się tam indywidualnie.

Ze względów bezpieczeństwa ale też i braku dostatecznej liczby chętnych pielgrzymka w październiku do Ziemi Świętej zostaje odwołana. Ewentualny nowy termin to 7 -14 luty 2015r.

Panu Łukaszowi Piepiórce serdecznie dziękujemy za montaż automatu odsłaniającego Figurę Matki Bożej w głównym ołtarzu.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na inwestycje naszej parafii

W sobotę pożegnaliśmy na naszym cmentarzu śp Józefa Cichosz z Węsior, we wtorek o godz. 10.oo w naszym kościele odbędzie się pogrzeb śp. Renaty Kukowskiej z Kistowa. Wieczny odpoczynek racz......

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

 

Sulęczyno 13.09.2014r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedzieli Zwykłej 07.09.2014r.

 

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 21 września br., o godz.11.3o.

W poniedziałek przypada święto Narodzenia NMP, dzień modlitw w intencji kobiet oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie. W tym też dniu błogosławić będziemy ziarno siewne i nasiona.

W piątek o godz. 18.oo Mszą św. rozpocznie się kolejne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

Kandydatów na ministrantów zapraszamy w czwartek na godz. 18.oo. Zapraszamy również młodzież naszej parafii na kontynuacje spotkań młodzieży w wtorek na godz. 18.oo.

W sobotę na godz. 9.oo zapraszamy dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowywać się będą do swojej pierwszej Komunii Świętej.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża świętego, rozpoczniemy też Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.oo zapraszamy na Mszę św. z racji XXX-lecia Oddziału ZK-P w Sulęczynie, po Mszy św. uroczystości na Zielonej Drodze przy GOK.

Dnia 20 września br., w Kościerzynie odpust sanktuaryjny ku czci Matki Bożej Bolesnej, początek o godz. 11.15, to też święto Róż Różańcowych Rejonu kościerskiego. Udajemy się tam indywidualnie.

Państwu Łukowicz i Jereczek z Węsior dziękujemy na prace przy małej architekturze przy kościele filialnym w Węsiorach, panu Orłowskiemu z Sulęczyna na prace ziemne przy tym dziele.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

 

Sulęczyno 06.09.2014r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej 31.08.2014r.

 

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 07 września br., o godz.14.oo, a następnie 21 września.

Dziś o godz. 14.oo Mszą Świętą rozpoczniemy dziękczynienie za tegoroczne plony ziemi i pracy rąk ludzkich. Dalsze świętowanie na placu przy GOK-u. Serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek z nowymi siłami po wakacjach rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny Mszą św. o godz. 8.3o. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. W poniedziałek też modlić się będziemy w intencji ofiar II wojny światowej w rocznicę jej wybuchu.

W środę po nowennie do MBNP i Mszy św. kolejne spotkanie grupy modlitewnej „ Betlejem”, w salce katechetycznej.

W tym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalna odwiedzimy w piątek od godz. 8.3o.

W pierwszy czwartek o godz. 17.3o, zapraszamy na różaniec w intencji powołań do służby w Kościele.

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy gorąco na wspólna adorację Najśw. Sakramentu po wieczornej Mszy św.

W sobotę na godz. 7.oo zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowywać się będą do swojej pierwszej Komunii Świętej.

Za złożone dziś ofiary na rzecz chrześcijan cierpiących w Iraku, zgodnie z apelem ks. biskupa diecezjalnego, składamy serdeczne Bóg zapłać.

Rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. odbędą się w Pelplinie w dniach 5.09 – 7.09 oraz 12.09 – 14.09. We wrześniu rozpocznie się studium przygotowawcze dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy. Zgłoszenia w biurze parafialnym.

Konferencja dla katechetów odbędzie się w Bazylice Katedralnej w Pelplinie w sobotę dnia 6 września o godz. 10.oo.

Od przyszłej niedzieli wracamy do zwykłego porządku Mszy św. w niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.oo, lecz już o godz. 14.oo.

Pod chórem można nabyć nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”. Należność wrzucamy do skarbonki.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

 

Sulęczyno 30.08.2014r.

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej 24.08.2014r.

 

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 31 sierpnia br., o godz.11.3o.

Przypominamy, że miesiąc sierpień jest miesiącem dobrowolnej wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych.

Dziś przed kościołem Parafialny Zespół Caritas zbierać będzie datki na przybory szkolne dla potrzebujących dzieci naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

We wtorek przypada Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Odpust w Gołubiu o godz. 18.oo. W tym dniu odnawiamy Jasnogórskie Śluby Narodu.

W przyszłą niedzielę o godz. 14.oo Mszą Świętą rozpoczniemy dziękczynienie za tegoroczne plony ziemi i pracy rąk ludzkich. Dalsze świętowanie na placu przy GOK-u. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbierać będziemy ofiary na rzecz chrześcijan cierpiących w Iraku, zgodnie z apelem ks. biskupa diecezjalnego, kolekta na rzecz budujących się kościołów.

Rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. odbędą się w Pelplinie w dniach 5.09 – 7.09 oraz 12.09 – 14.09. We wrześniu rozpocznie się studium przygotowawcze dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy. Zgłoszenia w biurze parafialnym.

Konferencja dla katechetów odbędzie się w Bazylice Katedralnej w Pelplinie w sobotę dnia 6 września o godz. 10.oo.

Spowiedź przed rozpoczęciem Nowego Roku szkolnego w Węsiorach w czwartek od godz. 9.oo, szkoła podstawowa w Sulęczynie w czwartek od godz. 14.oo, młodzież Gimnazjum w piątek od godz. 14.oo. Ponadto w tygodniu przed Mszą św.

Poszukujemy osoby grającej na gitarze, a chętnej do gry i śpiewu w kościele wraz z dziećmi naszej parafii, w każdą niedzielę ( od września) o godz. 9.4o.

Biuro parafialne w tygodniu czynne w czasie wakacji bezpośrednio po Mszy św.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

 

 

 

 

Sulęczyno 23.08.2014r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedzieli Zwykłej 17.08.2014r.

 

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 24 i 31 sierpnia br., o godz.11.3o. Nauka przed chrztem w piątek po wieczornej Mszy świętej w salce katechetycznej.

Dziś o godz. 18.oo sprzed kościoła wyjeżdża pielgrzymka autokarowa do Sianowa na nabożeństwo Apelu Sianowskiego, który będzie dopełnieniem pieszej pielgrzymki na odpust Królowej Kaszub. Parafia nasza w tym dniu przewodniczy temu nabożeństwu. W programie pielgrzymki: o godz. 19.oo Msza św. o 20.3o – różaniec i o 21.oo Apel Sianowski z procesją i ze świecami.

W środę obchodzić będziemy wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, patrona Diecezji. Odpust w Wieżycy – Kolano u O. Franciszkanów o godz. 18.oo.

Przypominamy,że miesiąc sierpień jest miesiącem dobrowolnej wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych.

W przyszłą niedzielę przed kościołem Parafialny Zespół Caritas zbierać będzie datki na przybory szkolne dla potrzebujących dzieci naszej parafii.

Poszukujemy osoby grającej na gitarze, a chętnej do gry i śpiewu w kościele wraz z dziećmi naszej parafii, w każdą niedzielę o godz. 9.3o.

Biuro parafialne w tygodniu czynne w czasie wakacji bezpośrednio po Mszy św.

Pod chórem można nabyć nowy numer dwutygodnika diecezjalnego „ Pielgrzym”. Należność wrzucamy do skarbonki.

We wtorek o godz. 11.oo pogrzeb śp. Ludwiki Roda lat 60 z Sulęczyna. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie....

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

 

 

 

 

Sulęczyno 16.08.2014r.

 

AWARIA  POCZTY

Ogłoszenia parafialne XVIII Niedzieli Zwykłej 03.08.2014r.

 

 

 1. Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 24 sierpnia o godz. 11.3o

 2. W poniedziałek w dzień św. Jana Vianneya, prezbitera modlimy się w intencji proboszczów.

 3. W środę obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy również na nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy przed wieczorną Mszą św..

 4. W sobotę liturgia Kościoła czcić będzie patronkę Europy św. Teresę Benedyktę od Krzyża ( Edytę Stein).

 5. W czwartek przypada dzień modlitw w intencji powołań do służby w Kościele. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.3o zapraszamy na różaniec w tej intencji.

 6. Ksiądz wikariusz udaje się na drugą część urlopu.

 7. Za złożone w ubiegłą odpustową niedzielę ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii w kwocie 7 tys 128 zł i 3 gr. składamy serdeczne Bóg zapłać.

 8. W niedzielę 17 sierpnia jak co roku nasza parafia przewodniczyć będzie wieczornemu nabożeństwu w Sanktuarium w Sianowie, dokąd udamy się w tym dniu autokarem o godz. 18.oo. Zapisy w kancelarii parafialnej.

 9. W czwartek na naszym cmentarzu pożegnaliśmy śp. Alfonsa Mallek z Folwarku. w poniedziałek o godz. 10.oo pogrzeb śp. Jana Cyman z Żakowa, Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

 10. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 02. 08.2014r.

 

 

Ogłoszenia parafialne XVII Niedzieli Zwykłej 27.07.2014r.

 

 1. W czasie wakacji biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.

 2. Za złożone dziś ofiary na realizację inwestycji parafialnych składamy serdeczne Bóg zapłać.

 3. Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 24 sierpnia o godz. 11.3o.

 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8.3o.

 5. W piątek po Mszy św. wieczornej serdecznie zapraszamy na adorację Najśw. Serca Pana Jezusa w Eucharystycznym wystawieniu, przygotowanym przez parafialną grupę modlitewną Adoracji Najśw. Sakramentu. Szczególnie zapraszamy rodziny poświęcone Najśw. Serca Jezusa i przebywających na wakacjach gości.

 6. W piątek 1 sierpnia przypada Dzień modlitw za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim w rocznicę jego wybuchu (1944).

 7. Dziś o godz. 19.oo w kościele parafialnym koncertem muzycznym rozpoczniemy Festiwal Akordeonowy. Więcej informacji na plakatach.

 8. Drogim parafianom, którzy brali udział w pieszej pielgrzymce do Sianowa. Szczególnie ks. Wojciechowi Glinieckiemu, członkom OSP Sulęczyno, państwu Hapka zaangażowanym w inny sposób, składam serdeczne Bóg zapłać. Pielgrzymów zapraszamy w środę na godz. 20.oo na podwórko plebanii na spotkanie i dzielenie się wrażeniami, ognisko i wspólne śpiewy.

 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. Słowo Boże wygłosi Ojciec Misjonarz, który po Mszy św. zbierać będzie ofiary na misje

 10. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 26. 07.2014r.

 

 

 

Ogłoszenia parafialne XVI Niedzieli Zwykłej 20.07.2014r.

 

 1. Za złożone ofiary do puszek na cele misyjne szczególnie na zakup środków transportu w ramach „ akcji 1 gr za 1 km.” składamy serdeczne Bóg zapłać.

 2. W czasie wakacji biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.

 3. W środę przypada święto św. Brygidy patronki Europy.

 4. W czwartek wspomnienie św. Kingi, dzień modlitw za samorządowców.

 5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczysty odpust św. Anny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Sumie o godz. 11.3o procesja wokół kościoła, prosimy parafian aby uczynili wszystko by procesja była radosna i piękna, ( chorągwie, feletrony, dziewczynki sypiące kwiaty, stroje Kaszubskie ) procesja godna Patronki naszej parafii. Kolekta w odpust przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii. W piątek spowiedź z udziałem zaproszonych spowiedników. Spowiedź ta będzie już spowiedzią na dni eucharystyczne miesiąca sierpnia. Bardzo serdecznie prosimy o skorzystanie z tej okazji.

 6. W piątek obchodzić będziemy też święto św. Jakuba Starszego, Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, przewodników, podróżujących i pielgrzymów. Po wieczornej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.

 7. W sobotę przypada wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP. To też dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków,za starszych parafian, starców i emerytów. Wszyscy włączmy się w ten nurt modlitwy.

 8. W przyszłą niedzielę o godz. 19.oo w kościele parafialnym koncertem muzycznym rozpoczniemy Festiwal Akordeonowy pod kierownictwem pana Pawła Nowaka i opieką p. Ireneusza Kordy z Gminnego Ośrodka Kultury.

 9. Pod chórem można nabyć nowy numer „Pielgrzyma.”

 10. Drogim parafianom, którzy udzielili noclegu pielgrzymom z Miastka składam serdeczne Bóg zapłać.

 11. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 19. 07.2014r.

 

Ogłoszenia parafialne XV Niedzieli Zwykłej 13.07.2014r.

 

 1. W środę przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny z góry Karmel. Jest to również dzień modlitw w intencji papieża Franciszka i naszej Ojczyzny. Odpust w Sianowie jak zawsze w przyszłą niedzielę.

 2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.3o, udzielać będziemy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej..

 3. Przed kościołem w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na cele misyjne szczególnie na zakup środków transportu w ramach „ akcji 1 gr za 1 km.” Zbiórkę polecamy wszystkim kierowcom.

 4. W czasie wakacji biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.

 5. W sobotę o północy z 19 na 20 lipca br., do Sianowa wyruszy piesza pielgrzymka z naszej parafii po raz 20. Zbiórka pielgrzymów w kościele parafialnym.

 6. Do Sianowa pójdzie również jak co roku pielgrzymka z Miastka i u nas zatrzyma się na nocleg w dniu 18 lipca, w piątek, bardzo serdecznie prosimy o przyjęcie pielgrzymów na nocleg. Dotychczas zgłoszono 6 noclegów.

 7. Rekolekcje dla Służy Zdrowia odbędą się w Pelplinie w dniach 29.08.- 31.08.br. Zgłoszenia na adres WSD w Pelplinie. Więcej informacji u księży w parafii.

 8. Uroczysty odpust św. Anny w naszej parafii odbędzie się w niedziele 27 lipca.

 9. Dziś o godz. 15.oo przy GOK-u rozpocznie się XI Biesiada Kaszubska, Święto Powiatu Kartuskiego. Wszyscy jesteśmy tam zaproszeni.

 10. W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 12. 07.2014r.