Parafia Św. Trójcy. Sulęczyno. Kaszuby

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej. 01 .10.2017r.

Spotkanie kandydatów do I-szej Komunii św., odbędzie się w sobotę o godz. 11.oo w Węsiorach. Tam też podczas Mszy św. odpustowej MB Królowej Różańca będzie poświecenie różańców dzieci.

Sakramentu chrztu św udzielać będziemy 8 i 29.X. o godz. 11.3o, Nauka przed chrztem w środę po Mszy św. wieczornej.

We wtorek odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie grupy modlitewnej „Betlejem”.

W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy eucharystyczne dni miesiąca. W czwartek przed Mszą św. o godz. 17.3o zapraszamy na różaniec w intencji powołań kapłańskich, w piątek po Mszy św. wieczornej na wspólną Adorację Najśw. Sakramentu, w sobotę na nabożeństwo I-szej soboty do Matki Bożej. Spowiedź dla dzieci w środę od godz. 15.3o.

W Węsiorach okazja do spowiedzi w piątek od godz. 15.oo. Odpust MB Królowej Różańca Św., w sobotę o godz. 11.oo.

W sobotę też przyłączamy się do modlitwy różańcowej na granicy Polski. Spotykamy się na wspólny różaniec w Sulęczynie w kościele o godz. 14.oo. W tym dniu nie będzie różańca o godz. 17.3o.

Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od g. 8.3o

Za złożone ofiary na rzecz inwestycji naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

Od dziś rozpoczynamy nabożeństwo RÓŻAŃCA ŚW., w niedziele po Mszy św. o godz. 14.oo, . a w tygodniu o godz. 17.3o. W Węsiorach o godz. W każdy piątek przed wieczorną Mszą św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę kandydaci do bierzmowania, klasy II gimnazjum, przychodzą na Mszę św. o godz. 11.3o ze swoimi deklaracjami.

W Przyszłą niedzielę obchodzić będziemy coroczny Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Papieskie Dzieło Tysiąclecia – polecamy ją ofiarności wiernych.

Wszystkim wiernym polecamy czytanie ogłoszeń umieszczonych w gablotach parafialnych.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Codzienna spowiedź przed Mszą św. w tygodniu.

Sulęczyno 30.09. 2017 r.

Msze święte w naszej parafii

W kościele parafialnym – Sulęczyno:

NIEDZIELA (+ święta):
0700, 1000, 1130 suma; 1400
(lipiec sierpień o 1800, zamiast Mszy św. o godz. 14 00),

dni powszednie: 0700, 1800
środy: rano o 0700 i wieczorem o 1800 z Nowenną do MBNP,

Kościół filialny – Węsiory:

NIEDZIELA: 830,
w pierwszy piątek miesiąca: 1600