Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 23 lutego 2020r. o godz. 11.3o.

Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.

We wtorek 21 stycznia w dzień św. Agnieszki obchodzić będziemy też Dzień Babci, które wspieramy swoja modlitwą, w środę to samo czynimy wspierając naszych dziadków.

W piątek w dzień św. Franciszka Salezego modlić się będziemy szczególnie za dziennikarzy.

W sobotę obchodzić będziemy święto nawrócenia św. Pawła.

Za złożone dziś ofiary na potrzeby WSD w Pelplinie, składamy serdeczne Bóg zapłać.

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu do środy włącznie tylko rano o godz. 7.oo, od czwartku o godz. 7.oo i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

Prognoza odwiedzin duszpasterskich: Parafian odwiedzanych danego dnia zapraszamy na poranną Mszę św., na kolędy poza wsią Sulęczyno prosimy o transport. Dzieci prosimy o przygotowanie zeszytów z religii.

Państwu, Małgorzacie i Andrzejowi Reglińskim składamy serdeczne Bóg zapłać za wykonanie i podarowanie parafii ławek do kaplicy cmentarnej.

Sulęczyno 18..01.2020r.