Intencje Mszalne

W poniedziałek i wtorek zapraszamy na całodzienną Adorację Najśw. Sakramentu przed Środą Popielcową.

W środę Popielec, Msze św. o godz. 7.oo, 8.3o i 18.oo w Sulęczynie praz o godz. 16.oo w Węsiorach. W tym dniu obowiązuje nas post i całkowita wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Od środy do 1 marca trwać będą Kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

Od piątku w każdy piątek wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Sulęczynie o godz. 15.oo i 18.oo, oraz w Węsiorach o godz. 16.oo.

W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, o godz. 15.oo.

Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 15 MARCA w niedzielę o godz. 11.3o.

Zpraszamy kandydatów do bierzmowania klas 7 i 8  na katechezę o godz. 15.oo w  poniedziałek w kościele w Sulęczynie.

Dzieci klas III zapraszamy tym razem we wtorek na godz. 16.oo do kościoła.

Za złożone dziś ofiary na remont okien w kościele parafialnym, składamy serdeczne  Bóg zapłać.

Odnowienie misji świętych wraz z rekolekcjami wielkopostnymi w naszej parafii trwać będą od 8 do 13 marca br..

W każdy wtorek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Anny, w środę MBNP.

Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma.”

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu  rano o godz. 7.oo,  i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

Sulęczyno 22..02.2020r.