Intencje Mszalne

Niedziela.      7.oo + Władysława Wichert, zm. rodzeństwo

                     10.oo + Apolonię i Henryka Chromińskich, Stanisława i Stanisławę, Andrzeja Zielonko

                    11.3o + rodziców i z rodziny Stenka, Kulas i rodzeństwo

                   18.oo + dziadków Aleksandra i Annę Kreft

Węsiory   g. 8.3o + Stanisława Kropidłowskiego.                                                                                                                                                                                                                             

 Poniedziałek g. 7.oo + Zygmunta Domaszk, z rodz. Domaszk i Renner 

                        18.oo + Irenę i Józefa Korda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Wtorek g   7 .oo + rodz. Jadwigę i Wacława Leszk oraz teściów

                 18.oo + Jana Bronk i dziadków.      

Środa g.  7.oo + ojca Pawła Butowskiego i Joannę Butowską

             18.oo + Helenę Stencel w 7 r śm, Edmunda, Jana i Stanisława                                           

Czwartek   g. 7.oo + rodz. Leona i Anastazję Zwara, Stanisława i Franciszkę Nowak, rodzeństwo    

                  18.oo – o powołania kapłańskie i zakonne                          

Piątek g . 7.oo + Tadeusza Budkiewicza zm z rodziny       

              18.oo + Mariana w 2 r śm i Janusza Żeleźnik

Węsiory g. 16.oo – o zdrowie dla Genowefy Domaszk                        

Sobota  g. 7.oo +Jana i Bronisławę Weihs(35 r śm Jana)

                15.oo – Msza św. ślubna  

                18.oo + Małgorzatę Jaszczuk w 25 r śm.                            

 Niedziela  g.  7.oo + Romana Kazimierowskiego z r ur. zm z rodziny.   

                     10.oo – dzięk za ochronę życia w klęskach życiowych.

                     11.3o – dz-błag w 12 r ślubu Marzeny i Michała Gawin

                     18.oo + Jana Malek w 54 r śm.

Węsiory g. 8.3o + Józefa Itrych i zm  z  rodziny.                                                                 

                                                                                               Sulęczyno 01.08.2020r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)