Intencje Mszalne

 

Niedziela.      7.oo +  Romana Kazimierowskiego z r ur. zm z rodziny.   

                     10.oo – dzięk za ochronę życia w klęskach życiowych.

                     11.3o – dz-błag w 12 r ślubu Marzeny i Michała Gawin

                     18.oo + Jana Malek w 54 r śm.

Węsiory g. 8.3o + Józefa Itrych i zm  z  rodziny.                                                                                                                                                     

                                                                              

Poniedziałek g. 7.oo – dz-błag rodziny Wolskich Marioli i Marcina  

                        18.oo + Jadwigę Tesmer, Marię, Franciszka i Józefa Kotłowskich                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                    

Wtorek g   7 .oo + Kazimierza Malek w 4 r śm

                 18.oo + Marię i Jana Sylka      

 

Środa g.  7.oo + Jana Czecholińskiego i rodzeństwo

             18.oo – dz-błag rodziny Edel i Mańskich         

                                    

Czwartek   g. 7.oo + Helenę i Franciszka Gruba, brata Brunona i szwagra   

                  18.oo –  dz-błag o zdrowie Leona i Agnieszki Wenta 

                         

Piątek g . 7.oo + ojca Edwina Zaworskiego, brata Zdzisława, dziadków obj str      

              18.oo + Władysława, Zdzisława, Dariusza i z rodz. Daleckich           

              

Sobota  g. 7.oo + Irenę Kropidłowską, Jana i Jadwigę Głodowską

                10.oo + Helenę Głodowską w 1 r śm

                11.3o + Ludwikę Roda, rodziców obj str.

                16.3o - Msza św. ślubna

                18.oo + Stanisława Mrozowicza.

Węsiory g. 8.3o. + brata Kazimierza Łąckiego, dziadków i pokrewnych

                             

Niedziela  g.  7.oo + Józefa, Anastazję i Monikę Zwara      

                    10.oo + Marię i Franciszka Kotłowskich, Józefa, Eufrozynę i Władysława Błaszkowskich

                    11.3o + Eufrozynę Konkel w 25 r śm.

                    18.oo + Zdzisława, Urszulę, Arnolda, Hieronimę Pirsze, z rodz. Myszk i Żyła

Węsiory g 8.3o + Jana i Gertrudę Sawickich, zm dziadków. 

  

                                                        

                                                                                               Sulęczyno 08.08.2020r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)