Intencje Mszalne

     

Niedziela.      7.oo  – dz-błag rodziny Łukowicz 

                     10.oo + Janusza Żeleźnik z r ur.

                     11.3o + Wacława Tusk, siostrę Elżbietę, Edwarda Majewskiego

                     18.oo + Andrzeja Stankowskiego

Węsiory g. 8.3o + Martę i Wincentego Jank, Alfonsa Cichosz.  

                                                                                                                                                                           

Poniedziałek g. 7.oo +Józefa i Grzegorza Szuta

                                  - dz-błag w 18 ur Julii Kulaszewicz     

                       18.oo + Władysława, Zdzisława i Dariusza Daleckich, zm z rodziny                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Wtorek g   7 .oo + Józefa Bednarczyk, rodz. Czesława, Janinę i braci

                  8.3o – Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w Sulęczynie

                 10.oo – Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w Węsiorach

                 18.oo + Wacława Tusk i   + Józefa Nadolskiego w 1 r śm    

 

Środa g.  7.oo + rodz. Elżbietę i Zbigniewa Zimmermann, siostrę i brata   

             18.oo + Irenę Kropidłowską              

                                    

     Czwartek   g. 7.oo + zm członków RO z Kistowa     

                      18.oo – o powołania kapłańskie i zakonne i+ Stanisława Stenka ( od uczest pog)  

                         

Piątek g . 7.oo + Grzegorza i Józefa Szuta

              16.oo – dz-błag w 10 r ślubu Natalii i Pawła      

              18.oo + Władysława Wichert i Krystynę Theus

Węsiory g. 16.oo – o zdrowie dla Genowefy Domaszk           

              

Sobota  g. 7.oo + Irenę i Jana Mańsk, Jerzego Marzejan

               15.oo – Msza św. ślubna

               18.oo – dz-błag w 5 r ślubu Edyty i Bartłomieja Polak 

                             

Niedziela  g.   7.oo + Józefa i Grzegorza Browarczyk

                     10.oo + Halinę Kreft w 10 śm, Antoniego Kobiela, Bogdana Kreft. 

                     11.3o + rodz. Dymek i Kobiela, brata Eugeniusza

                     14.oo – dziękczynna za tegoroczne zbiory na roli.

Węsiory g. 8.3o + Henryka i Konradę Koniecznych.

                                                        

                                                                                               Sulęczyno 29.08.2020r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)