Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli Zwykłej 20.09.2020r.

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

Dzieci pierwszoroczne zapraszamy na Biały Tydzień codziennie o godz. 18.oo.o

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 27 września o godz. 11.3o. Nauka przed Chrztem w czwartek po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej.

Ks. wikariusz zaprasza rodziców młodzieży bierzmowanej 8.X. 2020r. do kościoła w Sulęczynie w środę na godz. 18.oo.

Przypominamy o nadchodzącym terminie studium dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. 26 września w gmachu Collegium Marianum w Pelplinie o godz. 10.oo. Rekolekcje dla USTANOWIONYCH JUŻ  SZAFARZY odbędą się w Białogórze w dniach 2 – 4 października.

Pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa jeszcze  w tym roku lub w przyszłym, prosimy o uczestnictwo w programie przygotowania do małżeństwa Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Jest to obowiązująca w naszej diecezji forma przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzona przez małżonków i księży.  Zapisy  na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl

W poniedziałek obchodzić będziemy święto św. Mateusza Ap i Ewang.

Za złożone dziś ofiary do  puszek na rzecz Ziemi Świętej, składamy serdeczne Bóg zapłać, młodzieży za ich zebranie.

We wtorewk o godz. 10.oo odbędzie się pogrzeb śp Barbary Ostrowskiej lat 63 z Sulęczyna. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie......

Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma.”

Sulęczyno 19.09.2020r.