Intencje Mszalne

 

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa). Przez okres trwania pandemii gorąco prosimy o zastosowanie się do formy udzielania Komunii św podczas Mszy św., najpierw przychodzą ci którzy przyjmują Ciało Pańskie na rękę w formie tronu, potem ci, którzy przyjmują Komunię św tradycyjnie na język. Nie udzielamy Komunii św. na przemian.

 

Nabożeństwo RÓŻAŃCOWE w tygodniu po Mszy św o  godz. 18.oo.  Od godz. 17.3o można skorzystać z posługi sakramentu pokuty, przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym.  

 

Na ołtarzu Matki Bożej  można składać jednorazowe „ Zdrowaśki” z okazji Dnia Zadusznego. „Zdrowaśki całoroczne zapisujemy w biurze  parafialnym. 

 

Ze względu na czerwoną strefę pandemii powiatu kartuskiego nauki do I-szej Komunii św i bierzmowania są tymczasowo zawieszone.

 

We wtorek przypada rocznica nominacji bpa pelplińskiego Ryszarda Kasyny (2012), którego Bóg niech zachowa w najdłuższe lata. Wspierajmy Go modlitwą.

 

W środę przypada święto świętych Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.

 

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św., jak w każdą niedzielę. Ze względu na pandemię nie odbędzie się procesja za zmarłych na cmentarzu. Cmentarz odwiedzamy indywidualnie w różnych godzinach a także w oktawie uroczystości. O godz. 18.oo zapraszamy na różaniec za zmarłych.

 

W tym tygodniu ma naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Franciszka Klasę z Sulęczyna i Zygmunta Cichosz z Węsior. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..... 

 

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. 

                                                                                          Sulęczyno 24.10.2020r.          

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)