Intencje Mszalne

Dziś i jutro cmentarze w całej Polsce są zamknięte z  powodu rozprzestrzeniania się korona wirusa. W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa). Przez okres trwania pandemii gorąco prosimy o zastosowanie się do formy udzielania Komunii św podczas Mszy św.

Dziś po południu lub jutro można UZYSKAĆ ODPUST ZUPEŁNY ZA ZMARŁYCH za nawiedzenia kościoła lub kaplicy oraz za modlitwę słowami: Ojcze nasz i Wierzę w Boga... Przez cały miesiąc listopad za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakąkolwiek modlitwę, można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu, pod zwykłymi warunkami.

Jutro Wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Msze św. o godz. 7.oo, 8.3o i 18.oo w Sulęczynie oraz o godz. 16.oo w Węsiorach.

W tym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św. rano i wieczorem, spowiadać będzie dwóch księży, spowiedzi dodatkowej nie będzie by nie stwarzać skupiska wiernych. Chorych i starszych parafian odwiedzimy jak zawsze w piątek, jednak  tylko po wcześniejszym potwierdzeniu u księdza odwiedzającego zwykle chorego.

Różaniec od poniedziałku do niedzieli  przed Mszą św o  godz. 17.3o. Odmawiać będziemy go w intencjach akcji modlitewnej „ Różańca do granic nieba” w wyznaczonej intencji ochrony i obrony życia. Serdecznie zapraszamy.

„Zdrowaśki całoroczne zapisujemy w biurze  parafialnym.

Moi kochani, 20 miesięczny mieszkaniec parafii Czarna Woda – Olek Lewandowski jest śmiertelnie chory. Zdiagnozowano u niego rdzeniowy zanik mięśni. Na leczenie potrzebna jest ogromna kwota 9,5 mln złotych. Na zebranie tej sumy rodzina ma bardzo mało czasu, ponieważ gdy chłopiec osiągnie  wiek 2 lat, terapia będzie nie możliwa. Dlatego też w przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się zbiórka przed kościołem na ten cel. O przeprowadzenie zbiórki proszę uczniów ze Szkolnego Koła Caritas.

Zmarła śp. Teresa Bronk z Kistowa lat 87. Różaniec w kościele po Mszy św. wieczornej. Pogrzeb we wtorek o godz. 12.oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.....

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 31.10.2020r.