Intencje Mszalne

Należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. (zasłanianie ust i nosa). Przez okres trwania pandemii gorąco prosimy o zastosowanie się do formy udzielania Komunii św podczas Mszy św.

W sobotę zmarł w Chojnicach  śp. ks. senior Zygfryd Łobocki przeżywszy 91 lat. Pogrzeb jego odbędzie się w Sulęczynie w czwartek 12 listopada o godz. 12.oo. Pogrzeb będzie transmitowany na naszym parafialnym facebook-u. Do dnia pogrzeby codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiać będziemy różaniec. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek po wieczornym różańcu w plebanii.

Przez cały miesiąc listopad za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakąkolwiek modlitwę, można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu, pod zwykłymi warunkami.

W poniedziałek obchodzić będziemy święto Rocznicy Poświecenia Bazyliki Laterańskiej.

W środę 11 listopada obchodzimy Dzień Niepodległości. Msze św. w Sulęczynie o godz. 7.oo, 10.oo i 18.oo, w Węsiorach o godz. 8.3o. Zapraszamy, jest to dzień modlitw za Ojczyznę.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.3o udzielać będziemy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. w kościele.

Warsztaty metodyczne dla katechetów odbędą się online w formie webinarium, 13.XI. o godz. 18.oo i 14.XI o godz. 10.oo za pomocą platformy Zoom.

Zachęcamy do czytania naszego pisma diecezjalnego „ Pielgrzym”, do nabycia w kruchcie kościoła i pod chórem.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na WSD w Pelplinie. Za złożone dziś ofiary na pomoc Olkowi Lewandowskiemu z Czarnej Wody składamy serdeczne Bóg zapłać.

W sobotę pożegnaliśmy na naszym cmentarzu najstarszego parafianina śp. Roberta Cierzan z Sulęczyna, który przeżył 100 lat i 5 miesięcy. Wieczny odpoczynek.....

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 07.11.2020r.