Od dziś do 14 września trwać będą Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 29 września godz. 11.3o.

Za złożone dziś ofiary na rzecz WSD w Pelplinie składamy serdeczne Bóg zapłać.

W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża. (Polska pod Krzyżem – plakaty i informacje.)

Pani Mariola S. dziękuje gorąco za składane nakrętki i prosi o dalsze.

Młodzież szkół średnich i młodzież akademicką zapraszamy na piątkowe spotkania biblijne po wieczornej Mszy św., w każdy piątek miesiąca.

Kandydatów do przyjęcia I-szej Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w środę 11 w na godz. 18.oo.

W piątek na godz. 20.oo zapraszamy wszystkich wiernych na nabożeństwo fatimskie. Przynosimy ze sobą świece.

Duszpasterstwo osób niesłyszących zaprasza na Mszę św w języku migowym, która odbędzie się w niedzielę 15 września o godz. 15.oo, w kaplicy Sióstr Miłosierdzia (Szarytki) w Kartuzach, przy ul. Gdańskiej 12.

Ukazał się nowy numer „Pielgrzyma” i „ Małego Pielgrzyma.” a w nim:

Jak co roku nasza parafia uczestniczyć będzie w zbiórce elektrośmieci organizowana przez firmę Green Office Ekologie. Firma ta we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw „ Pro Missio” wspomaga projekty misyjne. Zapraszamy cała wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka ta będzie miała miejsce na parkingu przy Domu Katechetycznym od dnia 1 do 4 października do godz. 9.oo. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej, oraz wyprawki dla dzieci w Kamerunie.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 07..09..2019r.