Ogłoszenia duszpasterskie

 

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę  20 października o godz. 11.3o.

 We wtorek 1 października rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Zapraszamy na wspólny różaniec całe rodziny na godz. 17.3o. ( przed wieczorną Mszą św. ).

 Z racji wyjazdu do Pelplina na Kongres różańcowy w sobotę nie będzie nauki dla dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św.  Wyjazd busem do Pelplina z przed kościoła w sobotę o godz. 8.oo.

Zapraszamy na wspólne modlitwy we wtorek wieczorem do św. Anny, w środę do MBNP, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. 

W przyszłą niedzielę 6 października przed kościołem wolontariusze z Kartuz, zbierać będą datki na budowane w Kartuzach hospicjum stacjonarne dla powiatu kartuskiego, 13 zaś o godz. 19.oo odbędzie się w Kartuzach w kościele św. Wojciecha koncert zespołu Exodus, na który wszyscy jesteśmy zaproszeni.

W nadchodzącym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.3o. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 15.oo, w Węsiorach w piątek od godz. 15.oo ,będzie to również spowiedź przed odpustem Matki Bożej Królowej Różańca św. , 7.października o godz. 16.oo.

Zapraszamy w czwartek na godz. 17.3o, na różaniec w intencji powołań, w piątek po wieczornej Mszy św. na wspólną Adorację Najśw. Sakramentu, w sobotę po porannej Mszy św. na różaniec  i wspólną medytację. 

Zapowiadana wcześniej zbiórka zużytych i niepotrzebnych już w domu  urządzeń elektronicznych, elektrycznych i AGD  trwać będzie do  piątku 4 października, odbiór zebranych urządzeń o godz. 9.oo. przez  firmę organizującą tę akcję.  ( parking między  kościołem i plebanią.)

W ubiegłym tygodniu na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Helenę Kreft lat 89 z Kistowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….... 

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo., przed Mszą św. okazja do spowiedzi.     

 

Sulęczyno 28..09..2019r.                                                                                  

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)