Ogłoszenia duszpasterskie


Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 20 i 27 października o godz. 11.3o.

W poniedziałek 7.X. w dzień NMP Różańcowej zapraszamy na Odpust do Węsior na godz. 16.oo, z błogosławieństwem różańców i kaplicy przydrożnej w Węsiorach. W Sulęczynie tego dnia nie będzie Mszy św. wieczornej.

W miesiącu październiku zapraszamy na wspólny różaniec całe rodziny na godz. 17.3o. ( przed wieczorną Mszą św. ) w Sulęczynie i o godz. 18.oo w Węsiorach.

Nauka dla dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św. odbędzie się w sobotę o godz. 9.oo w kościele.

Dziś 6 października przed kościołem wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas, zbierać będą datki na budowane w Kartuzach hospicjum stacjonarne dla powiatu kartuskiego, 13 zaś o godz. 19.oo odbędzie się w Kartuzach w kościele św. Wojciecha koncert zespołu Exodus, na który wszyscy jesteśmy zaproszeni.

W przyszłą niedzielę świętować będziemy Dzień Papieski św. Jana Pawła II. Zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia odbędzie się przed kościołem. O zebranie datków prosimy młodzież przygotowująca się do bierzmowania.

W niedzielę 13 października zapraszamy do indywidualnej i wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie i nasze Seminarium Duchowne w Pelplinie, także w ramach „ Mostu modlitewnego.” Adoracja w tej intencji odbędzie się po Mszy św. o godz. 14.oo. O godz. 20.oo zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie.

Ukazał się nowy numer „Pielgrzyma.” a w nim:

W sobotę na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Annę Sawicką lat 87 ze Zdunowic. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.......

Pragniemy poinformować, że nie mamy nic wspólnego z banerami kandydatów do Sejmu i Senatu umieszczonych na płocie parkingu wiejskiego przy kościele.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 05..10..2019 r.

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)