Ogłoszenia duszpasterskie

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę  10 listopada o godz. 11.3o.

W dniach 1 – 8 XI. (codziennie jeden raz)za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakakolwiek modlitwę, choćby w myśli za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu cierpiących.

W czwartek zapraszamy serdecznie na Mszę św. o godz. 18.3o w intencji zmarłych kapłanów dekanatu stężyckiego.  We Mszy św. koncelebrowanej wezmą udział kapłani naszego dekanatu. Prze Mszą św. czyli o godz. 18.oo odmówimy różaniec w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

Nauka dla dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św. odbędzie się w sobotę o godz. 9.oo w kościele.

W biurze parafialnym można nabyć kalendarz diecezjalny na 2020 r. Mały w cenie 5 zł i duży w cenie 10.zł.

Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy 8 listopada – w piątek od godz. 8.3o.

W sobotę w święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenia kościoła katedralnego oraz stosowne modlitwy. 

W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w potrzebie. O zebranie ofiar prosimy młodzież kandydatów do bierzmowania.

Ukazał się nowy numer „Pielgrzyma” i „ Małego Pielgrzyma.”

Dzień skupienia dla organistów, kantorów, dyrygentów i muzyków kościelnych odbędzie się w Pelplinie dnia 14 listopada br.. Rozpocznie się Nieszporami o godz. 15.oo w kaplicy Collegium Marianum pod przewodnictwem bp diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo, z wyjątkiem czwartku, przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

W minionym tygodniu na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Czesława Orłowskiego z Suchej lat 92, wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.....

                                                                                                  Sulęczyno 02..11..2019r.                                                                                   

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)