Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 24 listopada o godz. 11.3o. Nauka przed chrztem w piątek po wieczornej Mszy św. w salce Domu Katech.

Nauka dla dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św. odbędzie się w sobotę o godz. 9.3o w kościele.

Za złożone dziś ofiary na rzecz WSD w Pelplinie, składamy serdeczne Bóg zapłać.

W poniedziałek otwarte dla wszystkich chętnych Spotkanie Modlitewne Wspólnoty BETLEJEM. Msza św. o godz. 18.00, potem dalszy ciąg spotkania w salkach.
Temat katechezy: „Wyjście z kryzysu: Opcja Benedykta”. W programie także modlitwy wstawiennicze o uzdrowienie i agapa (herbata, kawa, kuch).

W czwartek w dzień wspomnienia Ofiarowania Najśw. Maryi Panny przypada dzień modlitw za Wspólnoty Życia Konsekrowanego – klauzurowe.

W piątek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Dzień modlitw za organistów, muzyków, kantorów, psałterzystów oraz chóry kościele i schole.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Sumie wystawienie Najśw. Sakramentu z litanią do NSPJ i Aktem poświecenia.

Jak w każdy wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny, w środę na nowennę do MBNP, w piątek na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Ukazał się kolejny numer „Pielgrzyma”, a w nim:

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

Sulęczyno 16..11..2019r.