Ogłoszenia duszpasterskie XXXIV Niedzieli Zwykłej 24.11.2019

Jezusa Chrystusa Króla wszechświata.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 15 i 26 grudnia o godz. 11.3o.

Nauka dla dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św. odbędzie się w sobotę o godz. 9.oo w kościele.

Jak w każdy wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny, w środę na nowennę do MBNP, w piątek na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy święty czas Adwentu. Zapraszamy na Roraty w Węsiorach w środy i piątki,, w Sulęczynie codziennie w tygodniu. Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów.

Jutro w poniedziałek w Stężycy o godz. 18.oo – suma odpustowa św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas 8 na katechezę w środę o godz. 15.oo w kościele w Sulęczynie.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

W sobotę po wieczornej Mszy św. będą biły wszystkie dzwony na zakończenie starego i na rozpoczęcie nowego roku kościelnego.

W tygodniu na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Jana Jereczek z Kistowa i Antoniego Zielonka rówznież z Kistowa, we wtorek zaś o godz. 10.oo będzie pogrzeb śp. Józefa Szuta z Kistówka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....

Sulęczyno 23..11..2019r.