Ogłoszenia duszpasterskie

  Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 15 i 26 grudnia o godz. 11.3o.

 Dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św. przychodzą na Msze św. roratnią z lampionami.

Jak w każdy wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Anny, w środę na nowennę do MBNP, w piątek na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

 Zapraszamy na Roraty w Węsiorach w środy i piątki o godz. 16.oo,, w Sulęczynie w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 7.oo, a w pozostałe dni ( wtorek i czwartek ) o godz. 18.oo. Wszystkie dzieci prosimy o przybywanie z lampionami. W tym roku dzieci w Sulęczynie będą losowały przechodnią figurkę Dzieciątka z Ziemi Świętej, do adoracji domowej, w Węsiorach losować będziemy figurkę Matki Bożej, dlatego dzieci przychodzą z serduszkiem dobrych uczynków.

 W tym tygodniu przypadają comiesięcznej dni eucharystyczne. Zapraszamy w czwartek na godz. 17.3o na różaniec w intencji powołań, w piątek na Adorację Najśw. Sakramentu i w sobotę na wspólne rozważania, medytacje i różaniec.

Okazja do spowiedzi w Sulęczynie w środę o godz. 15.oo, w Węsiorach w piątek o godz. 15.3o.

 Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.3o.

 Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma „ i „ Małego Pielgrzyma”.

 W przyszłą niedzielę przed kościołem zbierać będziemy ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie. O przeprowadzenie zbiórki prosimy młodzież przygotowująca się do bierzmowania. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na rzecz Stolicy Apostolskiej.

 Jak co roku Caritas rozprowadzać będzie świece wigilijne , małe w cenie 8 zł a duże w cenie 15 zł. Parafialny Caritas rozprowadzać będzie również sianko pod wigilijny obrus. Przy ołtarzu Matki Bożej znajduje się kosz na produkty spożywcze o przedłożony terminie gwarancji oraz artykuły chemii domowej dla potrzebujących. Akcje przeprowadza Parafialny Zespół Caritas.

 Wigilijny pobłogosławiony opłatek można nabyć w biurze parafialnym i zakrystii.

  

Sulęczyno 30..11..2019r.

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)