Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 26 grudnia o godz. 11.3o. Nauka przed Chrztem w piątek po wieczornej Mszy św.

Od dzisiaj do 21 grudnia trwać będą Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

Zapraszamy na Roraty w Węsiorach w środy i piątki o godz. 16.oo,, w Sulęczynie w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 7.oo, a w pozostałe dni ( wtorek i czwartek ) o godz. 18.oo.

Przy ołtarzu Matki Bożej znajduje się kosz na produkty spożywcze o przedłożony terminie gwarancji oraz artykuły chemii domowej dla potrzebujących. Akcje przeprowadza Parafialny Zespół Caritas. Dary prosimy składać jeszcz tylko dziś.

Wigilijny pobłogosławiony opłatek można nabyć w biurze parafialnym i przy ołtarzu Matki Bożej.

Adwentowy dzień skupienia dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. odbędzie się 21 grudnia o godz. 10.oo w bazylice katedralnej w Pelplinie. Udział w dniu skupienia jest obowiązkowy.

Przedświąteczna spowiedź w naszej parafii odbędzie się 18 grudnia (w środę) od godz. 14.3o do do godz. 16.oo i od godz. 17.oo do 18.oo. W inne dni tygodnia spowiadać będziemy w pozostałych parafiach dekanatu stężyckiego. Dziś – Wygoda, poniedz. - Gołubie, wtorek-Mściszewice, czwartek – Brodnica G., piątek – Szymbark, sobota – Stężyca, niedziela – Klukowa Huta.

Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma.”

Panu Danielowi Hapka dziękujemy za prace elektryczne w kościele w Węsiorach i Sulęczynie. Panu Kropidłowskiemu Marcinowi za naprawę wzmacniacza w Węsiorach.

Sulęczyno 14..12..2019r.