Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 26 grudnia o godz. 11.3o.

Zapraszamy na Roraty w Sulęczynie w poniedziałek o godz. 7.oo.

Parafialny Zespół Caritas, dziękuje wszystkim ofiarodawcom za włączenie się w akcję „Pomagam”. Ofiarowani składają jako podziękowanie dar modlitwy.

Kuria Diecezjalna uprzejmie informuje, że biskup pelpliński Ryszard Kasyna udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 27 grudnia br..

We wtorek obchodzić będziemy Wigilię Narodzenia Pańskiego. Msze św. W tym dniu w Sulęczynie o godz. 7.oo i 24.oo – Pasterka, oraz w Węsiorach o godz. 22.oo – Msza św. wigilijna, o uroczystym charakterze.

W środę w Uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. o godz. 10.oo, 11.3o i 14.oo w Sulęczynie oraz o godz. 8.3o w Węsiorach. O godz. 15.oo – nabożeństwo przywitania Żłobka, serdecznie zapraszamy.

W II dzień świąt, w dzień św. Szczepana Msze św. jak w każdą niedzielę. W piątek nie będzie Mszy św. wieczornej.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Sulęczyno 21..12..2019r.