Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 19 stycznia 2020r. o godz. 11.3o.

We wtorek serdecznie zapraszamy na Mszę św o godz 18.oo i nabożeństwo przebłagalno-dzięczynne na zakończenie roku cywilnego 2019 i rozpoczęcie roku 2020. Za udział w śpiewie Te Deum Laudamus podczas nabożeństwa można zyskać odpust zupełny.

W środę, w Nowy Rok 2020, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, w Światowy Dzień Pokoju Msze św. o godz. 10.oo, 11.3o i 14.oo w Sulęczynie oraz o godz. 8.3o w Węsiorach.

W tym tygodniu przypadają pierwsze dni eucharystyczne miesiąca stycznia. Okazja do spowiedzi w tygodniu przed Mszą św. W czwartek różaniec o powołania kapłańskie po porannej Mszy św. W piątek wspólna Adoracja Najśw. Sakramentu po wieczornej Mszy św., w sobotę po porannej Mszy św. medytacje i modlitwy pierwszej soboty Zapraszamy.

Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.3o.

Ukazał się nowy numer Pielgrzyma i Małego Pielgrzyma.

We wtorek o godz. 10.oo w kościele odbędzie się pogrzeb śp. Józefa Bednarczyk z Kistowa. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie........

Rozkład Mszy św. w tygodniu sprawdzać można na podanych intencjach Mszy św. lub na stronie internetowej parafii.

Prognoza odwiedzin duszpasterskich / LINK /:

Sulęczyno 28..12..2019r.