Dziś kolekta diecezjalna.

Jutro 6 stycznia wielbić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego ( trzech Króli), Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kredy i kadzidła. O Godz. 15.oo zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego BELKANTI z akompaniamentem akordeonisty Pawła Nowaka i pianisty Mateusza Lipińskiego.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 19 stycznia 2020r. o godz. 11.3o.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Chrystusa.

Kartuskie Centrum Caritas zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na budowę stacjonarnego hospicjum w Kartuzach. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać stosowne foldery.

Ojcowie Augustianie zapraszają młodzież męską 16+ na rekolekcje powołaniowe do Klasztoru Braci Augustianów w Łomiankach (koło Warszawy). Więcej informacji na plakacie.

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu tylko rano o godz. 7.oo, poza sobotą.

Prognoza odwiedzin duszpasterskich: Parafian odwiedzanych danego dnia zapraszamy na poranną Mszę św., na kolędy poza wsią Sulęczyno prosimy o transport.

Sulęczyno 04..01.2020r.