Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 19 stycznia 2020r. o godz. 11.3o. Nauka przed chrztem w sobotę po wieczornej Mszy św.

Od jutra rozpoczynamy w liturgii Kościoła Czas Zwykły.

Od 18 do 25 stycznia trwać będzie Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.

Kartuskie Centrum Caritas zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na budowę stacjonarnego hospicjum w Kartuzach. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać stosowne foldery.

Ojcowie Augustianie zapraszają młodzież męską 16+ na rekolekcje powołaniowe do Klasztoru Braci Augustianów w Łomiankach (koło Warszawy). Więcej informacji na plakacie.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby WSD w Pelplinie.

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu tylko rano o godz. 7.oo, poza sobotą.

Ukazał się nowy numer „Pielgrzyma” .

Prognoza odwiedzin duszpasterskich: Parafian odwiedzanych danego dnia zapraszamy na poranną Mszę św., na kolędy poza wsią Sulęczyno prosimy o transport. Dzieci prosimy o przygotowanie zeszytów z religii.

Sulęczyno 11..01.2020r.