Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 23 lutego 2020r. o godz. 11.3o.

Dzisiaj w Kościele powszechnym od tegoż roku: Niedziela Słowa Bożego.

We wtorek przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w piątek św. Jana Bosko.

W sobotę, w pierwszą sobotę miesiąca lutego zapraszamy na Mszę św. poranną, a po niej na wspólny różaniec, rozważania i medytację.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy też święto Ofiarowania Pańskiego ( Matki Bożej Gromnicznej). Podczas Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo świec. Będzie to również Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na rzecz zakonów klauzurowych.

We wtorek, środę i czwartek biuro parafialne będzie czynne tylko wieczorem, ze względu na wyjazd ks. proboszcza na rekolekcje kapłańskie.

Ukazał się nowy numer „Pielgrzyma”. Zachęcamy do czytania naszego diecezjalnego dwutygodnika.

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu rano o godz. 7.oo, i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

Sprawozdanie po kolędowe.

Sulęczyno 25..01.2020r.