Dziś przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na rzecz zakonów klauzurowych.

Jutro w poniedziałek przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Po Mszy św. odbędzie się dla chcących błogosławieństwo świecami św. Błażeja.

W poniedziałek także Spotkanie Modlitewne Wspólnoty BETLEJEM:
Początek: godz. 18:00, Msza św. w kościele parafialnym
Potem w salkach katechetycznych.
Konferencja: "SŁOWA JEZUSA" - cz.2. /na podstawie Ewangelii św. Jana/
W trakcie: modlitwy i pieśni uwielbienia, modlitwy wstawiennicze o uzdrowienie oraz agapa.
Proszę przynieść Biblię i coś do notowania, można przynieść kucha czy słodycze :)
Planowane zakończenie: ok. godz. 21:30

W środę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, patronki w niebezpieczeństwie pożarów, po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo chleba, soli i wody.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiaca. W czwartek na godz. 17.3o zapraszamy na wspólny różaniec w intencji powołań, w piątek po Mszy św. wieczornej na wspólną Adorację Najśw. Sakramentu.

Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. i dodatkowo w Węsiorach w piątek o godz. 15.3o i w Sulęczynie w czwartek o godz. 15.oo.

Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.3o.

W sobotę na godz. 9.oo zapraszamy dzieci klas III na kolejną naukę przygotowawczą do I-szej Komunii św.

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu rano o godz. 7.oo, i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

OSP w Sulęczynie zaprasza dziś na godz. 15.3o do remizy OSP w Sulęczynie na Walne zebranie Sprawozdawcze.

Nasza parafianka Ania Malek wraz ze swoją koleżanką Zosią w sierpniu tegoż roku udaje się na wolontariat misyjny do Etiopii. Z tej okazji w przyszłą niedzielę po Mszy św. odbędzie się przed kościołem zbiórka na pokrycie kosztów zakupu leków, szczepień, podstawowych przyborów szkolnych, a w szczególności sprzętu rehabilitacyjnego dla etiopskich dzieci, z którymi będą przebywać, kierując się zasadą, iż „dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli, dlatego za wszelkie wsparcie i pomoc z góry przesyłają serdeczne Bóg zapłać.

Sulęczyno 01..02.2020r.