Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w przyszłą niedzielę o godz. 11.3o.
Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w oratorium św. Stanisława Kostki.

Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas 7 na katechezę o godz. 15.oo w środę w kościele w Sulęczynie.

W sobotę przypada święto katedry św. Piotra Apostoła.

W sobotę na godz. 9.oo zapraszamy dzieci klas III na kolejną naukę przygotowawczą do I-szej Komunii św.

Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na remont okien w kościele parafialnym.

W każdy wtorek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Anny, w środę MBNP, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Młodzież naszej parafii zaprasza na wieczorne spotkania młodych; Młodość – czas sięgnąć po więcej”; Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 lutego w kościele o godz. 18.oo, potem przejdziemy do salki. Serdecznie zapraszamy.

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu rano o godz. 7.oo, i 18.oo. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

Sulęczyno 15..02.2020r.