W każdy piątek wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Sulęczynie o godz. 15.oo i 18.oo, oraz w Węsiorach o godz. 16.oo.

W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, o godz. 15.oo. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny.

Za złożone ofiary na remont okien w kościele parafialnym, w kwocie 8.450 zł. składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „ Ad gentes”. O zebranie ofiar prosimy młodzież kandydatów do bierzmowania Dziś kolekta diecezjalna.

W środę obchodzić będziemy święto św. Kazimierza Królewicza. W środę biuro parafialne wieczorem będzie nieczynne.

W poniedziałek przypada rocznica sakry biskupa pomocniczego Arkadiusza Okroja, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne miesiąca marca. W czwartek o godz. 17.3o zapraszamy na różaniec w intencji powołań do służby w Kościele, w piątek po Mszy św. wieczornej na wspólną adorację Najśw. Sakramentu, w sobotę rano na modlitwy pierwszej soboty miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek o godz. 15.oo w Sulęczynie i o godz. 16.3o w Węsiorach.

Chorych i starszych parafian odwiedzimy: ks. wikary w piątek od godz. 8.3o, ks proboszcz w sobotę od godz. 8.3o ( ze względu na Mszę św. w piątek z racji rocznicy wyzwolenia Sulęczyna i okolic).

W sobotę przypada rocznica śmierci sługi Bożego biskupa Konstantyna Dominika (1942). Módlmy się w intencji pomyślnego zakończenia jego procesu beatyfikacyjnego.

Odnowienie misji świętych wraz z rekolekcjami wielkopostnymi w naszej parafii rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Spowiedź wielkanocna odbędzie się dn. 12 marca br..

W każdy wtorek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Anny, w środę MBNP.

W dni powszednie Msza św. w tym tygodniu rano o godz. 7.oo, i 18.oo.

Sulęczyno 29..02.2020r.