W związku z rozpoczętymi dziś rekolekcjami i odnowieniem misji, zmianie ulega w tym tygodniu porządek nabożeństw.

Wszystkim Paniom z Okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej.

W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Sulęczynie o godz. 15.oo i 18.oo,

W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, o godz. 15.oo. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny.

Za zebranie dziś ofiar na rzecz polskich misjonarzy składamy młodzieży do bierzmowania, serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę udzielać będziemy sakramentu chrztu św.. Nauka dla rodziców i chrzestnych w czwartek po wieczornej Mszy św w salce katechetycznej.

W czwartek na godz. 18.oo zapraszamy młodzież naszej parafii na Mszę św.. a po Niej na spotkanie ze św. Ritą i agapę w oratorium św. Stanisława Kostki.

W czwartek od godz. 15.oo do 16.oo i od godz. 17.oo do 18.oo zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi wielkanocnej. W czwartek i piątek kolekta przeznaczona będzie na rzecz zgromadzenia zakonnego Karmelitów, naszych Ojców rekolekcjonistów.

W każdy wtorek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Anny, w środę do MB. Nieustającej Pomocy., w piątek przed Mszą św. wieczorną na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę o godz. 9.oo zapraszamy kolejny raz dzieci do I-szej Komunii św., wraz z rodzicami.

Ukazał się nowy numer Pielgrzyma i Małego Pielgrzyma.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na rzecz WSD w Pelplinie.

We wtorek o godz. 12.oo odbędzie się pogrzeb śp Marty Stencel z domu Kulas, lat 85 z Sulęczyna, a w środę również o godz. 12.oo pogrzeb śp. Leokadii Dyszer lat 85 z Amalki. Wieczny odp[oczynek racz im dać Panie …...

Sulęczyno 07..03.2020r.