W każdy wtorek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Anny, w środę do MB. Nieustającej Pomocy., w piątek przed Mszą św. wieczorną na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W środę w uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada Dzień Świetości Życia oraz Dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego, które w tym roku ze względu na czas epidemii, dokonujemy przy domowym ołtarzyku induwidualnie.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo., przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Po Mszy św. śpiewamy na kolanch modlitwę Suplikacji.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.3o udzielać będziemy sakramentu chrztu św., prosimy o przybycie na Mszę św tylko rodzinę dzieci oraz zainteresowanych intencją Mszy św.

Komunikat Biskupa Diecezjalnego i Episkopatu Polski.- zubiegłej niedzieli jest wciąż aktualny.

Informacja GOZ w Sulęczynie. Pan doktor naszego Ośrodka Zdrowia prosi aby wszelkie sprawy zgłaszać najpierw telefonicznie, umawiając się na wizytę lub po receptę. Wyznaczone będą godziny spotkań by uniknąć większych zgromadzeń.

Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma.”

Sulęczyno 21..03.2020r.