W każdy wtorek zapraszamy do  modlitwy indywidualnej a także w całych rodzinach za wstawiennictwem św. Anny, w środę do MB. Nieustającej Pomocy., w piątek przed Mszą św. wieczorną na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Po Mszy św. śpiewamy na kolanach modlitwę Suplikacji w intencji powołań kapłańskich oraz o ustanie pandemii korono-wirusa.

Komunikat Biskupa Diecezjalnego i Episkopatu Polski. jest wciąż aktualny.

W tym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne. Chorych i starszych parafian odwiedzimy po ustaniu ograniczeń państwowych i niebezpieczeństwa zarażeń.
W nagłej potrzebie należy zgłosić się do księdza.
Słuchać też będziemy w środę od godz. 10.oo do 11.3o oraz od godz. 16.3o do 17.3o w salkach katechetycznych
przestrzegając zaleceń ministra zdrowia, a więc zachowując odpowiedni odstęp penitentów. Spowiedź będzie w formie rozmowy.

W związku z ograniczeniem liczby wiernych na liturgii w kościele do 5 osób, nasze modlitwy różańcowe i adorację piątkową odprawiamy  z rodziną  w swoim domu.

Do kościoła może także w tygodniu wejść 5 osób, prosimy aby byli to wierni związani w intencją Mszy św. i tylko oni.  Komunii św. na rękę udzielać będziemy przy wejściach do kościoła po Mszy św. i suplikacjach, rano i wieczorem..

Zachęcamy do uczestnictwa w liturgii Mszy św. niedzielnej i innych nabożeństw za pośrednictwem środków masowego przekazu, TV, radia i internetu, YouTube.

Sulęczyno 28..03.2020r.