Ogłoszenia duszpasterskie

Wszystkim wiernym parafianom i poszukującym Boga, życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego 2020 r. oraz radości i pokoju na wszyskie dni.

W tygodniu  Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Po Mszy św. śpiewamy modlitwę Suplikacji w intencji powołań kapłańskich oraz o ustanie pandemii korono-wirusa.

Komunikat Biskupa Diecezjalnego i Episkopatu Polski jak i zarządzenia ministra zdrowia są wciąż aktualne. Do kościoła może także w tygodniu wejść 5 osób, prosimy aby byli to wierni związani w intencją Mszy św. i tylko oni. 

Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 8.3o w Węsiorach a następnie w Sulęczynie o godz. 10.oo, 11.3o i 14.oo. W Poniedziałek Wielkanocny tak jak w każdą niedzielę. 

Okazja do spowiedzi w tygodniu od godz. 17.3o do 17.50 w salce katechetycznej.  Od 19 do 25 kwietnia trwać będzie Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy  Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do uczestnictwa w liturgii Mszy św. niedzielnej, za pośrednictwem środków masowego przekazu, TV, radia i internetu, YouTube., aż do czasu ustania obostrzeń związanych z pandemią koronowirusa.
                                                                                               Sulęczyno 11..04.2020r.         

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)