Ogłoszenia duszpasterskie

 

Od 19 do 25 kwietnia trwać będzie Tydzień Miłosierdzia. Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

 

Wszystkim wiernym parafianom i poszukującym Boga, życzymy Miłosierdzia Bożego oraz radości i pokoju na wszystkie dni.

 

W czwartek przypada Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Dzień wielu Wojciechów w tym pana pełniącego obowiązki organisty, a także księży związanych z naszą parafią. Wszystkim im życzymy mocy i błogosławieństwa Bożego. W piątek wspomnienie św. Jerzego, męczennika a w sobotę św. Marka -Ewangelisty. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.oo. nabożeństwo

o urodzaje.

 

W sobotę też przypada 8 rocz śmierci ks bpa Jana Bernarda Szlagi – wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie....

 

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Po Mszy św. śpiewamy modlitwę Suplikacji w intencji powołań kapłańskich oraz o ustanie pandemii korono-wirusa.

 

Komunikat Biskupa Diecezjalnego i Episkopatu Polski jak i zarządzenia ministra zdrowia są wciąż aktualne. Do kościoła od poniedziałku może także w tygodniu wejść 20 osób, prosimy aby byli to w pierwszej kolejności wierni związani w intencją Mszy św.

 

Okazja do spowiedzi w tygodniu od godz. 17.3o do 17.50 w salce katechetycznej.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w liturgii Mszy św. niedzielnej, za pośrednictwem środków masowego przekazu, TV, radia i internetu, aż do czasu ustania obostrzeń związanych z pandemią korono wirusa.

 

Strona internetowa dla dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. także naszej parafii. Proszę rodziców o pomoc dzieciom w przygotowaniu do przyjęcia tego sakramentu w tym roku w sposób szczególny.
Tematy na stronie :

http://katechetyczno-pastoralnymi/aktualności/275-przygotowanie-do-pierwszej-komunii-swietej-nauka-w-domu-oprac-jan-doppke

 

Sulęczyno 18..04.2020r.

 

 

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)