Dziś przypada Niedziela Dobrego Pasterza, oraz dzień modlitw w intencji polskiej emigracji.

Nabożeństwo majowe, po wieczornej Mszy św. Ze względu na korono-wirus nabożeństwa przy kaplicach i Krzyżach mogą się odbyć przy zachowaniu rygoru sanitarnego ( ilość osób, odległość, maseczki).

W poniedziałek w dzień św. Floriana modlimy się za wszystkich Strażaków. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.oo.

W środę przypada święto św. Filipa i Jakuba Młodszego, Apostołów.

W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 17.3o. W piątek obchodzić będziemy uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Dziś na godz. 15.oo zapraszamy zelatorów wszystkich RR na wspólny różaniec, który będzie też transmitowany na stronie Facebooka parafii Sulęczyno.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Po Mszy św. śpiewamy modlitwę Suplikacji w intencji powołań kapłańskich oraz o ustanie pandemii korono-wirusa, oraz o deszcz.

Komunikat Biskupa Diecezjalnego i Episkopatu Polski jak i zarządzenia ministra zdrowia są wciąż uaktualniane. Do kościoła od poniedziałku może także w tygodniu wejść 25 osób, prosimy aby byli to w pierwszej kolejności wierni związani w intencją Mszy św., w kościele w Węsiorach może być jednorazowo 15 osób.

Okazja do spowiedzi w tygodniu od godz. 6.3o do 6.5o oraz od godz.17.3o do 17.50 w salce katechetycznej.

Zachęcamy do uczestnictwa w liturgii Mszy św. niedzielnej, za pośrednictwem środków masowego przekazu, TV, radia i internetu.

W zależności od okoliczności przyjęcie dzieci do I-szej Komunii św. w naszej parafii może odbyć się w ostatnią niedzielę czerwca bądź też w ostatnią niedzielę września.

Sulęczyno 02.05.2020r.