Nabożeństwo majowe, po wieczornej Mszy św. Ze względu na korono-wirus nabożeństwa przy kaplicach i Krzyżach mogą się odbyć tylko przy zachowaniu rygoru sanitarnego ( ilość osób, odległość, maseczki).

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo. Po Mszy św. śpiewamy modlitwę Suplikacji w intencji powołań kapłańskich oraz o ustanie pandemii korono-wirusa, oraz o deszcz.

W środę nabożeństwo majowe połączone będzie z nowenną do MB Nieustajacej Pomocy i nabożeństwem Fatimskim o godz. 20.oo. Nie będzie procesji. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek przypada święto św. Macieja Apostoła, w sobotę św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski (od 2002 r.)

Od przyszłej niedzieli do 23 maja trwać będą dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujace.

Komunikat Biskupa Diecezjalnego i Episkopatu Polski jak i zarządzenia ministra zdrowia są wciąż uaktualniane.
Do kościoła od poniedziałku może także w tygodniu wejść 25 osób,
prosimy aby byli to w pierwszej kolejności wierni związani w intencją Mszy św.,
w kościele w Węsiorach może być jednorazowo 15 osób.

Okazja do spowiedzi w tygodniu od godz.17.3o do 17.50 w salce katechetycznej.

W ubiegłym tygodniu pożegnalismy zmarłych śp. Romana Tarasiewicza, Jacka Kunkel oraz Mariana Heron z Sulęczyna. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Zachęcamy do uczestnictwa w liturgii Mszy św. niedzielnej, za pośrednictwem środków masowego przekazu, TV, radia i internetu.

Zapowiedzi przedślubne i diakonatu.

Sulęczyno 09.05.2020r.