Nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa, po wieczornej Mszy św.

W czwartek zakończenie oktawy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po procesji odbędzie się błogosławieństwo wianków.

W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Odpust w Brodnicy Górnej o godz. 18.oo, suma odpustowa. Jest to również Światowy Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. W Polsce Dzień Uchodźcy

Bp. Diecezjalny z dniem 6 czerwca br odwołuje dyspensę ogólną od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych, utrzymuje dyspensę dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji i osób będących w obawie przed zarażeniem. W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 21 i 28 czerwca o godz.11.3o.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo.

Wczoraj, W sobotę na naszym parafialnym cmentarzu pożegnaliśmy śp. Stanisława Pawlaka z Sulęczyna, lat 87. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma.” - zachęcamy do zapoznania się z tym numerem.

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na remont okien w kościele parafialnym.

Zapraszamy na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

Sulęczyno 13.06.2020r.

OGŁOSZENIA INNE
W sobotę 20 czerwca w godz. 9.oo – 11.3o; w Sulęczynie przy OSP – szczepienie psów przeciwko wściekliźnie.