Nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa, po wieczornej Mszy św.

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 28 czerwca o godz.11.3o.

W środę świętować będziemy Narodzenie św. Jana Chrzciciela. Odpust w Stężycy – suma o godz. 18.oo.

W sobotę w dzień wspomnienia Najśw. M.P. Nieust. Pomocy, odpust w Skorzewie – suma o godz. 18.oo.

Zakończenie roku szkolnego w Węsiorach w piątek. Msza św. o godz. 8.oo w Węsiorach, dla szkół w Sulęczynie, Borku i Podjazach w czwartek o godz. 16.oo w Sulęczynie. Okazja do spowiedzi we Więsiorach w środę o godz. 13.oo, w Sulęczynie również w środę, o godz. 15.oo.

Za złożone dziś ofiary na remont okien w kościele parafialnym, składamy serdeczne Bóg zapłać. Firmie pana Zenona Cichosza dziękujemy za obróbkę okien w kościele parafialnym.

Zapraszamy na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

W poniedziałek przypada rocznica śmierci śp ks. Mieczysława Kucińskiego. (2006) Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..

Panu Ryszardowie Bronk dziękujemy na wykonanie ławek sanitarnych przed kościołem.

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

Sulęczyno 20.06.2020r.