Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej 28.06.2020r.

Nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa, po wieczornej Mszy św.

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę  19 lipca o godz.11.3o.

W poniedziałek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w Sulęczynie o godz. 7.oo, 8.3o i 18.oo, w Węsiorach o godz. 16.oo. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na rzecz Stolicy Apostolskiej. W piątek przypada święto św. Tomasza Apostoła.

W tym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne. W czwartek zapraszamy o godz. 17.3o na różaniec w intencji powołań do  służby w Kościele, w piątek wieczorem na wspólną adorację Najśw. Sakramentu, w sobotę rano na medytacje i różaniec.

Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy: ks. wikariusz już we wtorek od godz. 8.3o, a ks. proboszcz w piątek od godz. 8.3o.

Za złożone  ofiary podczas kolekty na remont okien w kościele parafialnym, składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również na ofiary składane na konto parafii oraz w biurze parafialnym. Firmie pana Zenona Cichosza dziękujemy za obróbkę okien w kościele parafialnym.

Zapraszamy na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma”. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

Od 1 lipca ks. wikariusz udaje się na urlop.

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi, przez okres wakacji w lipcu i sierpniu Msza św. niedzielna z godz. 14.oo zostaje przesunięta na godz. 18.oo.

Sulęczyno 27.06.2020r.