Ogłoszenia duszpasterskie

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

 Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę  19 lipca o godz.11.3o.

Zapraszamy na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi, przez okres wakacji w lipcu i sierpniu Msza św. niedzielna z godz. 14.oo zostaje przesunięta na godz. 18.oo.

W sobotę przypada święto św. Benedykta, opata z Monte Cassino, patrona Europy.

Tegoroczna diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku odbędzie się w zmienionej formule, więcej na plakacie. Pielgrzymka parafialna do Sianowa nie odbędzie się, w zamian zapraszamy w sobotę 18 lipca o godz. 22.oo na pogodny wieczór przy ognisku oraz na adorację Najśw. Sakramentu w naszym kościele z soboty na niedzielę z 18 na 19 lipca, w godzinach od 24.oo do 6.oo.

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rani i wieczorem.

Serdeczne Bóg zapłać za współtworzenie witraży w kościele parafialnym. Obecnie trwać będzie przerwa do marca 2021 r. Wykonaliśmy remontu 6 okien i tyle samo witraży. 4 witraże fundowane oraz 2 od całej parafii. Czekamy na zgłoszenia dalszych fundatorów. 

Bóg zapłać za frekwencję w wyborach prezydenckich w ubiegłą niedzielę. Gorąco zachęcam do udziału w wyborach w przyszłą niedzielę, zgodnie z sumieniem ukształtowanym przez zasady moralności chrześcijańskiej. Od frekwencji zależeć też będzie możliwość  otrzymania wozu strażackiego. 

 

                                                                                                     Sulęczyno 04.07.2020r.

          

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)