Ogłoszenia duszpasterskie

 

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

 

 Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę  19 lipca o godz.11.3o.

 

W poniedziałek 13 lipca zapraszamy o godz. 20.oo na nabożeństwo Fatimskie, przynosimy ze sobą świece. W czwartek przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny z góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej, zapraszamy wszystkich czcicieli Szkaplerza.

 

Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

 

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

 

 Pielgrzymka parafialna do Sianowa nie odbędzie się, w zamian zapraszamy w sobotę 18 lipca o godz. 22.oo na pogodny wieczór przy ognisku oraz na adorację Najśw. Sakramentu w naszym kościele z soboty na niedzielę z 18 na 19 lipca, w godzinach od 24.oo do 5.oo. Adorację zakończymy Mszą św. o godz. 5.oo.

 

W dniach 2 - 4 października 2020 r. w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym Diecezji Pelplińskiej św. Józefa w Białogórze odbędą się rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Od września br rozpocznie się kolejne studium przygotowywacze dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Studium potrwa do połowy grudnia. Kandydaci – mężczyźni w wieku 25 – 65 lat mogą zgłaszać się do proboszcza parafii.

 

W dniach 19 – 26 lipca trwać będzie XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „ Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek w ramach akcji 1 gr za 1 km., na środki transportu dla misjonarzy.  

 

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rano i wieczorem.

 

Ukazał się nowy numer dwutygodnika diecezjalnego „ Pielgrzym”. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

 

 

                                                                                                     Sulęczyno 11.07.2020r.          

 Sulęczyno 11.07.2020r.  

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)