Ogłoszenia duszpasterskie

 

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

 Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę  23 sierpnia o godz.11.3o.

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

W środę przypada święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy zakonnicy – patronki Europy, w piątek wspomnienie św. Kingi, w sobotę święto św. Jakuba Starszego Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa. W sobotę po Mszy św. rano i wieczorem odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.

Od dziś trwać będzie XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „ Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Za złożone ofiary w ramach akcji 1 gr za 1 km., na środki transportu dla misjonarzy, składamy serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Odpust św. Anny – naszej Patronki. Suma o godz. 11.3o z procesją wokół kościoła. O przygotowanie procesji prosimy Radę Duszpasterską, Członków Róż Różańcowych, młodzież do bierzmowania, służbę liturgiczną oraz OSP i Zrzeszenie Kaszubsko-pomorskie.   Spowiedź przed odpustem w piątek od godz. 15.oo do 16.oo i od 16.45 do 17.3o. Z udziałem zaproszonych spowiedników..  

 W dniach 2 - 4 października 2020 r. w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym Diecezji Pelplińskiej w Białogórze odbędą się rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Od września br rozpocznie się kolejne studium przygotowywacze dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Studium potrwa do połowy grudnia. Kandydaci – mężczyźni w wieku 25 – 65 lat mogą zgłaszać się do proboszcza parafii. 

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rano i wieczorem.

Panu Danielowi Hapka i jego brygadzie dziękujemy za montaż słupów na parafialnym cmentarzu, a panu Sławomirowi Hetmańskiemu za darowane źródła światła. Bóg zapłać również za darowane truskawki, maliny, ziemniaki i inne owoce ziemi.                                                              

                                                                                               Sulęczyno 18.07.2020r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)