Ogłoszenia duszpasterskie

 

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

 

Dziś przeżywamy Odpust św. Anny. Dzień modlitw za rodziców, dziadków, za najstarszych parafian, starców i emerytów. Wszystkim Annom składamy serdeczne życzenia wszelkiego dobra, a wszystkim przygotowującym dzisiejszy dzień odpustu składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

W sobotę w dzień św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i doktora Kościoła przypada dzień modlitw za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim w rocznicę jego wybuchu (1944). Jest to również pierwsza sobota miesiąca sierpnia. Rano zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotne.

 

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

 

Od września br rozpocznie się kolejne studium przygotowywacze dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Studium potrwa do połowy grudnia. Kandydaci – mężczyźni w wieku 25 – 65 lat mogą zgłaszać się do proboszcza parafii. 

 

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rano i wieczorem.

 

Ukazał się nowy „ Pielgrzym”, a w nim wiele ciekawych artykułów dla  młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do zabrania ze sobą do domu  Biuletynu  liturgicznego„ Dzień Pański”.

 

We wtorek 28 lipca upływa 777 lat Diecezji (1243).

 

Ks. wikariusz udaje się na dalszy czas urlopu.

 

Doroczne rekolekcje stanowe dla Służby Zdrowia odbędą się w Pelplinie w Collegium Marianum w dniach 28 – 30 sierpnia 2020 r. Zgłoszenia należy kierować na adres duszpasterza diecezjalnego do 15 sierpnia. ( tel. 501 390 160 )

 

 

                                                                                                     Sulęczyno 25.07.2020r.          

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)