Ogłoszenia duszpasterskie

 

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

 Dziś po Sumie zapraszamy członków Róż Różańcowych i nie tylko, na wspólny różaniec. Od dziś w każdą pierwszą niedzielę  miesiąca po Sumie będzie wspólnie odmawiany różaniec w kościele parafialnym..

 W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rano i wieczorem.

 We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Vianneya, prezbitera, patrona proboszczów, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

 W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy o godz. 17.3o na różaniec w intencji powołań do służby w Kościele, w piątek po wieczornej Mszy św. na wspólną adorację Najśw. Sakramentu. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.45.

 W przyszłą niedzielę 9 sierpnia po Sumie o godz. 12.3o w naszym kościele parafialnym w ramach XXII Międzynarodowego Festiwalu Organowego w katedrze w Pelplinie jako koncert towarzyszący odbędzie się koncert organowy w wykonaniu p. Giedymina Grubba - organy oraz p.  Paweł Gruba – bazuna koncertowa. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

 Doroczne rekolekcje stanowe dla Służby Zdrowia odbędą się w Pelplinie w Collegium Marianum w dniach 28 – 30 sierpnia 2020 r. Zgłoszenia należy kierować na adres duszpasterza diecezjalnego do 15 sierpnia. ( tel. 501 390 160 ).

 Dożynki diecezjalne dla naszego województwa odbędą się w Pelplinie  w sobotę 12 września o godz. 12.oo.  Jasnogórskie Święto Dziękczynienia za Plony odbędą się 5 i 6 września br w Częstochowie.

 W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na pokrycie kosztów remontu okien oraz witraży w kościele parafialnym. Polecamy ją ofiarności wiernych. 

 Wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego obchodu święta Odpustu św. Anny składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapraszamy do samoobsługowej Biblioteki parafialnej w holu Domu Katechetycznego. Ministrantów proszę o obecność na swoich dyżurach także w wakacje, jeżeli nie są na wyjeździe.  

                                                                                                    

  

                                                        

                                                                                               Sulęczyno 01.08.2020r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)