W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rano i wieczorem.

Dziś po Sumie o godz. 12.3o w naszym kościele parafialnym w ramach XXII Międzynarodowego Festiwalu Organowego w katedrze w Pelplinie jako koncert towarzyszący odbędzie się koncert organowy w wykonaniu p. Giedymina Grubba - organy oraz p.  Paweł Gruba – bazuna koncertowa. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

W poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, głównego patrona diecezji.

W czwartek zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.oo. Przynosimy ze sobą świece.

W sobotę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Na zakończenie Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.

!6 sierpnia w niedzielę parafia nasza przewodniczyć będzie Apelowi Sianowskiemu w Sianowie. Chętnych na wspólny wyjazd prosimy o zgłoszenie się do piątku. Można też udać się własnym pojazdem. Wszystkich zapraszamy.

Dożynki diecezjalne dla naszego województwa odbędą się w Pelplinie  w sobotę 12 września o godz. 12.oo.  Jasnogórskie Święto Dziękczynienia za Plony odbędą się 5 i 6 września br w Częstochowie.

Za złożone ofiary na pokrycie kosztów remontu okien oraz witraży w kościele parafialnym, składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma”, do nabycia w kruchcie kościoła i pod chórem.

Zapraszamy do samoobsługowej Biblioteki parafialnej w holu Domu Katechetycznego. Ministrantów proszę o obecność na swoich dyżurach także w wakacje, jeżeli nie są na wyjeździe.

Sulęczyno 08.08.2020r.