W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rano i wieczorem.

Dziś !6 sierpnia  parafia nasza przewodniczyć będzie Apelowi Sianowskiemu w Sianowie. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 18.oo. Można też udać się własnym pojazdem. Wszystkich zapraszamy.

Dożynki diecezjalne dla naszego województwa odbędą się w Pelplinie  w sobotę 12 września o godz. 12.oo.  Jasnogórskie Święto Dziękczynienia za Plony odbędą się 5 i 6 września br w Częstochowie.

Za złożone ofiary w kwocie 7 tys 358 zł na pokrycie kosztów remontu okien oraz witraży w kościele parafialnym, składamy serdeczne Bóg zapłać.

Od poniedziałkju do soboty ks. wikary udaje się na urlop.

Zapraszamy do samoobsługowej Biblioteki parafialnej w holu Domu Katechetycznego. Ministrantów proszę o obecność na swoich dyżurach także w wakacje, jeżeli nie są na wyjeździe.

Sulęczyno 14.08.2020r.