Ogłoszenia duszpasterskie

 

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, z wyjątkiem poniedziałku – Msza św. o godz. 18.3o i środy – Msza św o godz. 17.oo z racji spowiedzi i odpustu w Gołubiu. Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek.

Biuro parafialne w czasie wakacji czynne w tygodniu po Mszy św. rano i wieczorem.

W środę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 7.oo i 17.oo z  odnowieniem Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Nasze dożynki parafialne planujemy w niedzielę 6 września o godz. 14.oo. W miarę możliwości prosimy sołtysów naszej parafii o przygotowanie koron żniwnych i bochenka chleba na dary ofiarne Mszy św. dziękczynnej.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 30 sierpnia o godz. 11.3o. Bierzmowanie młodzieży przewidujemy na dzień 8 października 2020r.

Za złożone ofiary na pomoc mieszkańcom Bejrutu składamy serdeczne Bóg zapłać. Na ten cel przekazaliśmy 2 tys.790 zł..

Ukazał się nowy numer Pielgrzyma. 

W sobotę na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Tadeusza Prądzińskiego lat 72 z Podjaz z parafii Tuchlino. 
W środę o godz. 10.oo odbędzie się pogrzeb śp. Alicji Krynickiej lat 54 z Sulęczyna, różaniec w poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.......

Zapraszamy do samoobsługowej Biblioteki parafialnej w holu Domu Katechetycznego. Ministrantów proszę o obecność na swoich dyżurach także w wakacje, jeżeli nie są na wyjeździe.  Rodziców proszę o wspieranie swoich synów.

                                                                                                     Sulęczyno 22.08.2020r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)