Ogłoszenia duszpasterskie

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo, Zapraszamy również  na cykliczne nabożeństwa w tygodniu: wtorek, środa i piątek. Od przyszłej niedzieli wracamy do rocznego planu Mszy św. w niedzielę, po południu o godz. 14.oo nie 18.oo.

We wtorek 1 września, w rocznicę wybuchu II wojny światowej rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny  Mszą św. w Sulęczynie o godz. 8.3o, w Węsiorach o godz. 10.oo. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i wszystkich pracowników szkół. Spowiedź przed rozpoczęciem nauki, w poniedziałek w Węsiorach o godz. 9.oo, w Sulęczynie o godz. 11.oo. Jest to również spowiedź przed I-szym piątkiem miesiąca.  

W tym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne, jak zawsze w czwartek zapraszamy na różaniec w intencji powołań do służby w Kościele, w piątek na wspólną adorację Najśw. Sakramentu, w sobotę rano na różaniec i rozważania.  Chorych i starszych parafian z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.3o. 

Rodziców dzieci oczekujących na I-wszą Komunię św. zapraszamy w poniedziałek na godz. 18.oo. do kościoła.

W przyszłą niedzielę 6 września o godz. 14.oo, zapraszamy na Parafialne Dożynki 2020. W miarę możliwości prosimy sołtysów naszej parafii o przygotowanie koron żniwnych i bochenka chleba na dary ofiarne Mszy św. dziękczynnej.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 27 września o godz. 11.3o. Bierzmowanie młodzieży przewidujemy na dzień 8 października 2020r. Młodzież zapraszamy w środę na godz. 18.oo. Dzieci do I-szej Komunii św. w sobotę na godz. 9.oo. w kościele.

Wydział Katechetyczny Kurii zaprasza na konferencję dla katechetów naszej diecezji w sobotę 5 września na godz. 11.oo do bazyliki katedralnej w Pelplinie. Wydział Duszpasterski zapraszam na spotkanie młodych również 5 września do Pelplina w godzinach 11.oo – 19.3o. (plakat). Studia podyplomowe uprawniające do nauczania religii odbywać się będą w Pelplinie i Toruniu. - więcej na plakacie w kruchcie k-ła.

W sobotę na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Franciszka Rychert lat 80 z Sulęczyna.   Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.......

Zapraszamy do samoobsługowej Biblioteki parafialnej w holu Domu Katechetycznego. 

 

                                                                                                     Sulęczyno 29.08.2020r.          

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)