W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

We wtorek obchodzić będziemy święto Narodzenia NMP. Rano i wieczorem podczas Mszy św. błogosławić będziemy ziarno siewne i nasiona. W naszej diecezji jest to również dzień modlitw w intencji Kobiet oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na rzecz WSD w Pelplinie.

W niedzielę 13 września o godz. 20.oo zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, przychodzimy ze świecami, zapraszamy szczególnie młodzież do bierzmowania i dzieci  do I-szej Komunii św z rodzicami.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 27 września o godz. 11.3o. Bierzmowanie młodzieży przewidujemy na dzień 8 października 2020r. Młodzież zapraszamy do kościoła w Sulęczynie w środę na godz. 18.oo.

Dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św. w sobotę o godz. 9.oo. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek po Mszy św. wieczornej.

Przypominamy o nadchodzącym terminie studium dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.. ( można się jeszcze zgłaszać).

Panu Franciszkowi Trzebiatowskiemu dziękujemy na remont drzwi bocznych do kościoła parafialnego. Bóg zapłać.

We wtorek o godz. 11.oo w Sulęczynie odbędzie się pogrzeb śp.  Ewy Węsierskiej  lat 54 z Sulęczyna. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..

Zapraszamy do samoobsługowej Biblioteki parafialnej w holu Domu Katechetycznego. Ukazał się też nowy numer „Pielgrzyma”.

Sulęczyno 05.09.2020r.