Ogłoszenia duszpasterskie

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa).

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

Za złożone dziś ofiary  na rzecz WSD w Pelplinie, składamy serdeczne Bóg zapłać. 

Dziś w niedzielę 13 września o godz. 20.oo zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, przychodzimy ze świecami, zapraszamy szczególnie młodzież do bierzmowania i dzieci  do I-szej Komunii św z rodzicami.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 27 września o godz. 11.3o. Bierzmowanie młodzieży przewidujemy na dzień 8 października 2020r. Młodzież zapraszamy do kościoła w Sulęczynie w środę na godz. 18.oo.

Spotkanie dzieci przed przyjęciem I-szej Komunii św. we wtorek o godz. 16.oo. Spowiedź dzieci w sobotę o godz. 9.oo, przyjęcie Komunii św. w niedzielę 20 września o godz. 10.oo. Spowiedź rodziców i rodzeństwa w środę od godz. 16.3o.

Przypominamy o nadchodzącym terminie studium dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. 26 września w gmachu WSD w Pelplinie o godz. 10.oo. Rekolekcje dla USTANOWIONYCH JUŻ  SZAFARZY odbędą się w Białogórze w dniach 2 – 4 października.

Pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa jeszcze  w tym roku lub w przyszłym, prosimy o uczestnictwo w programie przygotowania do małżeństwa Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Jest to obowiązująca w naszej diecezji forma przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzona przez małżonków i księży.  Zapisy  na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl

Panu Janowi i Jarosławowi Jażdżewskim dziękujemy na wymalowanie prezbiterium i zakrystii w kościele parafialnym. Bóg zapłać.

Papież Franciszek podjął decyzję aby przeprowadzić zbiórkę do puszek na rzecz Ziemi Świętej w przyszłą niedzielę. Prosimy o to młodzież do bierzmowania.

Zapraszamy do samoobsługowej Biblioteki parafialnej w holu Domu Katechetycznego. 

 

                                                                                                     Sulęczyno 12.09.2020r.          

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)