Ogłoszenia duszpasterskie

 

W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa). 

Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata odbędzie się 28 września o godz. 15.oo. W tę Akcję chcemy również się włączyć, i tak proponujemy miejsca spotkań.....

We wtorek przypada święto Św. Michała, Gabriela i Rafała Archaniołów.

Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwo RÓŻAŃCOWE w tygodniu o godz. 17.oo. Z wyjątkiem soboty - po Mszy św. wieczornej, w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.oo.  

Zapraszamy  październikowych kandydatów do  bierzmowania na spotkania od wtorku codziennie na godz. 18.oo do kościoła w Sulęczynie. Rodziców klas III wraz z dziećmi zapraszamy w środę na godz. 18.oo do kościoła parafialnego.

W tym tygodniu przypadają comiesięczne dni eucharystyczne. W czwartek zapraszamy o godz. 17.oo na różaniec w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, w piątek wieczorem na wspólną Adorację Najśw, Sakramentu, w sobotę rano na różaniec wspólne rozważania. Okazja do spowiedzi w środę od godz. 16.oo, w Węsiorach w piątek od godz. 15.3o. Dzieci w tym roku przyjęte przychodzą w piątek na godz. 18.oo.  Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalna odwiedzimy w piątek od godz. 8.3o.

W przyszłą niedzielę zapraszamy członków Róż Różańcowych z Sulęczyna oraz wszystkich chętnych na różaniec po Mszy św. o godz. 11.3o i tak będzie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. 

W sobotę na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Józefa Kozaneckiego z Sulęczyna, lat 67,
we wtorek o godz. 10.oo odbędzie się pogrzeb śp Bogumiły Bladowskiej lat 55 z Sulęczyna.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie......

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

 

                                                                                         Sulęczyno 26.09.2020r.                                                                               

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)